• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.040 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.063 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.658 stemmen
Avatar
 
banner banner

Chor Gei (2014)

Drama | 95 minuten
2,92 6 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 95 minuten

Alternatieve titel: Sara

Oorsprong: Hongkong

Geregisseerd door: Herman Yau

Met onder meer: Charlene Choi, Simon Yam en Ryan Lau

IMDb beoordeling: 6,4 (723)

Gesproken taal: Kantonees

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Chor Gei

Wanneer Sara een diepgaand artikel aflevert, weigert haar redacteur het artikel te publiceren uit angst hooggeplaatste politici tegen de schenen te schoppen. Sara is extreem teleurgesteld en verhuist naar Chiang Mai, Thailand. Daar ontmoet ze Dok-my, een kinderprostituee. Sara ontfermt zich over haar, maar wordt zo weer geconfronteerd met haar eigen verleden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Ho Yuk Ling Sara

Kam Ho Yin

Sara's mother

Sara's father

Magazine editor-in-chief

Kam Ho Yin's wife

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12839 stemmen

Fijne Yau.

Een 7-tal jaar geleden had Yau al een periode waar hij prostitutie als hoofdthema aanhield, deze Chor Gei zet die traditie door. Veel films over dit thema worden er in Hong Kong niet gemaakt, in dat opzicht zal het dus wel een redelijk belangrijke films zijn, al maakt Yau het zich iets makkelijker door over Thailand als onderwerp te nemen in deze film.

Yam en Choi vormen een sterk hoofdduo. Het drama is nogal zwaarmoedig, gelukkig weten ze een goede balans te vinden zonder dat het vervalt in typisch HK overacting. Yam blijft sowieso een vaste waarde, Choi heeft zich mooi weten te heruitvinden.

Visueel zeker fijn, vooral de scenes in Thailand dan. Soundtrack is verder eenvoudig maar wel naar behoren. Yau levert gewoon een oerdegelijk drama af dat gelukkig niet te lang duurt, dat naast de zware themas ook genoeg filmisch drama bevat en dat zich als een mooi afgerond geheel presenteert.

3.5*


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2563 stemmen

Mooie poster.