• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.913 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.959 gebruikers
  • 9.370.054 stemmen
Avatar
 
banner banner

Misono Universe (2015)

Komedie / Drama | 103 minuten
2,84 19 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 103 minuten

Alternatieve titels: La La La at Rock Bottom / Misono Yunibasu

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Nobuhiro Yamashita

Met onder meer: Subaru Shibutani, Fumi Nikaido en Sarina Suzuki

IMDb beoordeling: 6,5 (333)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Misono Universe

Als een band in Osaka staat te spelen, rent een man plotseling het podium op, grijpt de microfoon en begint te zingen. Het publiek is eerst verontwaardigd, maar wordt al gauw ingenomen door de stem van de man. De band en hun manager Kasumi vragen wie hij is en waar hij vandaan komt. De man zegt dat hij dit niet weet omdat hij zijn geheugen is verloren. Ze besluiten "Pochi Man" een baan in de studio te geven.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Shigeo Omori / Pochi Man

Kasumi Sato

Noriko Omori

Toshiyuki Omori

Store Owner / Homeless / Tsukada / Kazuo Omori

Hospital Director Fujita

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mr Thee

Mr Thee

  • 1588 berichten
  • 1197 stemmen

Gisteren een aardige ervaring bij lalala at rock bottom @ oude luxor. Zaal halfvol met japanners want de Japanse popster was er ...en gaf Q&A (+-samen met de regisseur) ...een miniconcert met zijn band erna!

Leuk bedacht van het IFFR.

De film is een tamelijk laagdrempelig (jeugd-)drama met wat komische stukjes.

De film maakt geen indruk, het verhaal is niet meer dan vermakelijk.

Alhoewel de film vooral draait om de popster, doet Fumi Nikaido -ook wel bekend van Jigoku de Naze Warui (2013) ( en deze persiflage van KILL BILL ) en Himizu (2011) - toch een aardig duitje in het zakje.


avatar van EW101

EW101

  • 1256 berichten
  • 2284 stemmen

Ik ben het daarmee eens. Daarbij was het liedje van de trouwe fans (Arigato) ook leuk om mee te maken. Met de sfeer zat het zeker goed.


avatar van Mochizuki Rokuro

Mochizuki Rokuro

  • 18942 berichten
  • 16349 stemmen

De film bevat nét genoeg van die spaarzame momenten om het aangenaam te houden. Een straat, een maaltijd en af en toe een vrolijk deuntje. Het script zwabbert alle kanten uit en Yamashita had geen idee waar hij dit fatsoenlijk naar toe moest leiden. Ineens krijgt Pooch/Shigeo zijn geheugen terug om nog wat ontwikkelingen in gang te zetten, maar dat heeft geen enkele logica. En alles gaat vervolgens verder zonder enige verrassing.

Op het IFFR zat de verrassing in het optreden van Subaru Shibutani na de film. Van Billy Joel tot Japanse personeelsfeestmuziek. Hij beloofde de fans in de zaal eens terug te komen naar Europa met de rest van zijn boyband. Moet een verademing zijn voor die jongen trouwens zo even in Europa. Ik stond net – zonder dat ik het eerst doo rhad – naast hem in De Doelen. Dat zal in Japan onmogelijk zijn.


avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22396 berichten
  • 5066 stemmen

Ik vond de Yamashita-momentjes echt te spaarzaam. Ze waren er wel. Samen meloenen eten en dan ineens pitten gaan spugen. Opvallend intiem stuk. Dat wou ik meer. Hoewel de film die vorig jaar in Rotterdam was ook een beroemde popster in de hoofdrol had, voelde het alsof deze film er veel meer om gebouwd was. Mikkend op een jong publiek. Een script dat nergens over gaat. Als ik volgend jaar nog eens aan deze avond denk is het niet de film die ik me zal herinneren.

2.5*


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Naar mijn idee een nogal krakkemikkige film met een zwalkend verhaal. Gaat ie nou over een man met geheugenverlies of over een rockster-in-wording. Allebei niet meer dan een beetje volgens mij, in ieder geval allebei te weinig om mijn interesse te kunnen wekken. Matig derhalve.