• 15.783 nieuwsartikelen
  • 178.144 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.194 acteurs
  • 199.043 gebruikers
  • 9.373.605 stemmen
Avatar
 
banner banner

Freetown (2015)

Actie / Thriller | 113 minuten
2,42 19 stemmen

Genre: Actie / Thriller

Speelduur: 113 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Garrett Batty

Met onder meer: Nuong Faalong, Michael Attram en Phillip Adekunle Michael

IMDb beoordeling: 4,7 (1.315)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Freetown

"The true story of faith, courage, and survival."

Monrovia, 1990: Een gewelddadige burgeroorlog escaleert en bedreigt het leven van velen, waaronder een groep Liberiaanse missionarissen en hun leider. Hierdoor moeten ze alles wat ze hebben achterlaten en het hele land door reizen, met weinig kans op overleving, om een van hen te beschermen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9963 berichten
  • 4650 stemmen

Veel religieus geneuzel in dit drama over een groepje missionarissen die wegvlucht uit Liberia voor het politiek en etnisch geweld. Mooie sfeerbeelden van Afrika. De film weet ook inhoudelijk niet sterk uit de hoek te komen. Komt er dan nog bij dat de afstand van Monrovia naar de grens met Sierra Leone slechts een 50-tal kilometer bedraagt... ongeloofwaardige roadmovie ook nog dus.