• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.066 acteurs
  • 199.011 gebruikers
  • 9.372.269 stemmen
Avatar
 
banner banner

Koeraaj Koeraaj (2014)

Drama | 85 minuten
2,92 20 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 85 minuten

Alternatieve titels: Kurai Kurai - Tales on the Wind / Kurai Kurai - Verhalen met de Wind / Kurai Kurai

Oorsprong: Nederland / België

Geregisseerd door: Marjoleine Boonstra

Met onder meer: Talgat Kilimbaev, Tatiana Gorobchenko, Tynar Abdrazaeva

IMDb beoordeling: 6,7 (42)

Releasedatum: 30 april 2015

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Koeraaj Koeraaj

Op de kale steppen van Kirgizië waaien de Kurai aan je voorbij. Deze dorre planten laten zich voeren door wind. Evenals de hoofdpersoon. Hij trekt door het desolate landschap op weg naar de plek waar hij opgroeide en ontmoet onderweg allerlei bijzondere mensen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

In competitie / te zien op het Nederlands Film Festival.

Vanaf 30 april 2015 in de bioscoop (Contactfilm)


avatar van Mochizuki Rokuro

Mochizuki Rokuro

  • 18942 berichten
  • 16349 stemmen

Waarom op MovieMeter dit soort dingen als documentaire worden aangeduid is me een raadsel (waarschijnlijk omdat het op imdb zo staat). Dat is het dus niet, dus iedereen kan hier met een gerust hart naar toe


avatar van Malick

Malick

  • 9142 berichten
  • 640 stemmen

Vanwaar die diepe onvoldoende, McSavah? Ben ik niet van je gewend.


avatar van McSavah

McSavah

  • 9960 berichten
  • 5268 stemmen

Malick schreef:

Vanwaar die diepe onvoldoende, McSavah? Ben ik niet van je gewend.

Kirgizië ligt me blijkbaar niet zo; Pereezd (2014) gaf ik eerder dit jaar ook al 2.0*. Meestal kies ik mijn films zorgvuldig uit, dus hoef ik ook weinige (diepe) onvoldoendes te geven. Het is echter niet zo dat ik niet kritisch ben en niet ook streng voor sommige films kan zijn

Weet zo niet meer exact waar het hier aan schortte. Ik kreeg dacht ik het gevoel dat er te veel een buitenstaander perspectief werd gehanteerd. Boonstra mag dan wel veel tijd in dit gebied hebben doorgebracht, het kwam allemaal te bedacht en uiteindelijk vooral te hol over. Het houdt je op een afstand, zonder dat daar bijvoorbeeld zinderende mystiek of visuele grandeur tegenover staat. Zweverig op een vervelende weinigzeggende manier. Verder wordt het ook behoorlijk eentonig gepresenteerd en werd het voor mij een ronduit saaie filmbeleving. De paar mooie momenten sloegen door deze gebreken ook maar halfslachtig aan. Niet een film waar ik me ontzettend aan heb zitten ergeren, maar wel eentje die me nauwelijks wat deed.


avatar van Malick

Malick

  • 9142 berichten
  • 640 stemmen

Vond het zelf meer weg hebben van de films / documentaires die we jaren terug te zien kregen uit Mongolië en Kazachstan. Denk aan The Story of the Weeping Camel, Khadak of Tulpan. Maar die zijn een stuk overtuigender / krachtiger / poëtischer. Dit was een beetje los zand.


avatar van Valii

Valii

  • 206 berichten
  • 303 stemmen

Heb het meest van deze film genoten op de momenten dat ik 'm gepauzeerd had. Werkelijk waar wonderschone stills. De toegevoegde waarde van de dialogen en verhalen heb ik niet gezien noch begrepen. Uiteindelijk had ik liever 85 minuten door een fotoboek rond dit onderwerp en gebied gebladerd.