• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.894 acteurs
  • 198.969 gebruikers
  • 9.370.287 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten titia als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

De-Lovely (2004)

Net gezien, tja, wat zal ik zeggen. Ik hou niet van films waar ze om de drie minuten gaan zingen, dus deze zal niet in mijn favorieten lijst komen.

Maar goed, als ik dat even vergeet, is het best een aardig verhaal, het komt er op neer dat Cole Porter zit te kijken naar hoe zijn leven is geweest. (en commentaar levert, zo af en toe). Ik heb een nog-niet-ondertitelde-versie gezien, en ik heb sommige stukjes echt niet kunnen verstaan. Mijn engels is best aardig, maar Kevin Kline praat af en toe echt binnensmonds.

Film heeft alle ingredienten voor een tearjerker, met gekwelde echtgenote, ziek kindje en meer sentimentele no-brainers.

Er word wel goed gezongen in de film (alanis morisette vond ik tegenvallen, Robbie Williams en Sherryl Crowe zijn geweldig) , maar wel wat veel.

Affijn, ik geef niet zo veel sterren, vind twee wel genoeg, misschien pas ik het later nog aan.

Des Hommes et des Dieux (2010)

Alternatieve titel: Of Gods and Men

prachtige, stille film. Geeft een indrukwekkend kijkje in het kloosterleven. Ik was onder de indruk van deze film, en eerlijk gezegd had ik best een pakje zakdoekjes kunnen gebruiken. Erg lang geleden dat een film me zo geraakt heeft.

Dirty Dancing: Havana Nights (2004)

Alternatieve titel: Dirty Dancing 2

brrr, ik heb deze bij toeval gekeken gisteravond (toevallig was mijn boek net uit...), en laat ik positief zijn, hij was niet zo slecht als ik had verwacht. (Maar ja, dat kon ook blijna niet) Deel 1 heb ik echt veel te vaak gezien, en deze "jat" daar zo af en toe wat van, de muziek is wel goed, prima met dit zomerse weer! Maar verder... slap verhaal, slechte hoofdrolspeelster, en patrick swayze uit de motteballen. Tja.