• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.885 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.943 gebruikers
  • 9.369.537 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten sandrokan als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Django Unchained (2012)

Heb net de screener gezien...

Hele goede film, acteerwerk:denk nergens beter.

Mooie beelden:zat.

Verhaal:redelijk tot goed.

Muziek:heel apart, je hoort van alles.

Typische Tarantino film, ik ben er een fan van.

Veel grote acteurs, vind vaak dat het niet werkt in een film, maar omdat Tarantino de tijd heeft genomen (bijna 3 uur ) werkt het in deze film wel.

Ik had wel iets meer Sergio Leone en Sergio Corbucci ( de spaghetti-western autoriteit ) gehalte verwacht, dit nivo haalt de film niet.

Denk wel dat in de cinema de film meer indruk maakt dan thuis op de tv.

Greatest Showman, The (2017)

In deze film is alles uit de kast gehaald wat film te bieden heeft. Het kan jou genre niet zijn maar kwaliteit heeft het zeker. Waargebeurd verhaal aan de hand van een musical verteld. Prachtige muziek fantastische beelden en even goede acteurs en actrices. Bekijk deze film het liefst in de bioscoop anders in goede kwaliteit thuis zowel in beeld als geluid. Een kunstwerk in z'n genre.

Let Him Go (2020)

Een echte western, in zijn genre een van de beste. Denk dat als je hier een sergio leone op los had gelaten en een soundtrack van morricone in z'n beste dagen dat je een topfilm had gehad.

Long Walk, The (2025)

Heb de film gezien, bespaar je de moeite om naar de bioscoop te gaan, van het verhaal klopt niets van, als er een wordt doodgeschoten dan is iedereen in shock, 2 seconden later lopen ze te lachen en grapjes te maken, dit soort dingen krijg je als je een idee voor een verhaal niet kunt uitwerken.