Hier kun je zien welke berichten Thorak als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Mooie film, maar zo hier en daar wel eens wat saai en langdradig. Er had wel iets meer spanning in gemogen. Ook heb ik het idee dat er erg veel scènes de kniptafel niet hebben overleefd. De meeste karakters worden vrijwel niet uitgediept en blijven daardoor als platte bordkartonnen schermvulling over. Vooral over het karakter van Gyllenhaal had ik zwaar het idee dat er veel geknipt was.
Het lot van Brock kan ik me vaag nog wel herinneren dat dat in de media is geweest!
Al met al 3.0* vanwege de mooie beelden, maar er had vreselijk veel meer ingezeten als de karakters uitgediept zouden zijn inplaats van ze alleen een naam te geven e het dar bij laten.
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.