Meningen
Hier kun je zien welke berichten tamaartjeee als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Hier kun je zien welke berichten tamaartjeee als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Ik vond het een erg leuke film. De film heeft een mooi verhaal met veel grappige stukjes. Ook al is de film op sommige stukken emotioneel, toch vond ik het een feelgoodmovie. Ik denk wel dat het meer een vrouwen- dan een mannenfilm is. Ik vind het echt een aanrader!
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.