- Home
- purekillah
- Meningen
Meningen
Hier kun je zien welke berichten purekillah als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
A-Team, The (2010)
Alternatieve titel: The A Team
Was vroeger een groot fan van de serie.
Veel actie in de film, dat was een + (hoewel je wel door de geloofwaardigheid van de meeste stunts heen moet prikken, anders gaat het je snel irriteren)
Maar wat ik wel beter vond dan het origineel was het bloedvergieten. In het origineel werden er in een scene 40 miljoen kogels afgeschoten zonder iemand te raken bij wijze van 
Leuke wending aan de film om de originele eigenschappen op een andere manier weer te geven. Zo zie je bijvoorbeeld waar de angst van vliegen door ontstaat bij B.A.
Ondanks alles was het oude sfeertje ook niet echt na te bootsen. Ik denk dat dat met de nieuwe aspecten ook niet te doen was.
Acteurs: Bradly Cooper en Sharlto Copley zette hun rol geloofwaardig neer. Bradly kwam goed uit de verf als womanizer en Copley zorgde voor wat hilarische scenes waarvan je echt het idee had dat de beste man ze niet allemaal op een rijtje heeft.
Liam neeson & Quinton Jackson shoten de plank mis. En aan Jackson kon ik me soms wel irriteren, waardeloze acteur. En de hele rol die hij kreeg van het geweld afzweren sloeg nergens op.
De plot van de film werd een tikkeltje voorspelbaar (nephoofd en opnamemateriaal etc)
Al met al wel vermaakt en niet in slaap gevallen, dus een voldoende die hoger is als een een 6...een 7- eigenlijk (3,5 sterren).
Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans, The (2009)
Film sloeg absoluut helemaal nergens op.
Er zijn wel 2 scenes waar ik helemaal in een deuk lach.
-Helemaal de pan uit flippen voor het oma'tje.
-En de hippie achtige gast die z'n excuses aan kwam bieden... "wow...wow" 
Maar verder is het een klote verhaal, die mij en m'n gezelschap totaal niet geboeid heeft. Veel slaapverwekkende momenten waarbij we elkaar aankeken van waar zijn wij nou in beland?
Ik bedoel 10 minuten een leguaan gaan filmen??
Sorry maar waar ging dat over?
Complete tijdverspilling en zonde van m'n geld.
Cabin in the Woods, The (2011)
Deze film komt in mijn persoonlijke top 5 van meest bizar slechtste films ooit gezien. Hoe men hier ook meer dan een halve ster voor kan geven vind ik bizar.
Verwachte een horrorfilm, met een beetje spanning, thrill. Maar dit ging gewoon echt helemaal nergens over. Zat geen spanning in, maar gewoon meer van wtf? Een unicorn? Ja joh waarom geen teletubbie?
Echt een afschuwelijke film! nog geen halve ster waard al krijg ik er geld bij zou ik um nog geen 2e keer willen zien! heb m vrijdag in de bioscoop gezien pure tijd verspilling snap niet dat ze zoiets mogen draaien.. had ook meer weg van een science fiction. Me vriendin was in slaap gevallen en ik bleef maar van ellende kijken omdat het steeds belachelijker werd van zombies tot slangen en een eenhoorns hoe verzinnen ze het..
Sluit me hier volledig bij aan.
Maak er geen woorden meer aan vuil en snel vergeten.
Gelukkig heb ik dit niet in de bios gezien, zonde van het geld.
Chronicle (2012)
Beetje een tegenvaller, want ik had hoge verwachtingen. Vond het handcam maar een beetje gaar, want na een tijdje werd er opeens gewoon gefilmd omdat hij het telepatisch kon doen. Het concept had veel beter uitgewerkt mogen worden. De opbouw is gewoon veels te lang en saai, natuurljk af en toe grappig maar daarvoor kwam ik niet. En de karakters maken een onrealistische verandering van persoonlijkheid door. En de special effects waren erg matig, vooral voorwerpen laten vliegen en zo was gewoon lelijk. Maar nu klink ik negatiever dan ik wil zijn, want het is nog steeds een redelijke film. Het duurt alleen wat lang voor het interessant word.
3*
Hier kan ik me helemaal in vinden. Met uitzondering van de special effects. Deze konden er wat mij betreft wel mee door. Maar inderdaad ik had ook hoge verwachtingen van de film. Is helemaal mijn genre. Hou van films waar mensen ontdekken dat ze over speciale krachten beschikken (zoals Jumper/Push/Limitless etc).
Zoiezo heb ik al een hekel aan veel handcam films zoals Blairwitch & Cloverfield (De een nog slechter dan de ander). Maar de opzet was leuk dus ik besloot toch maar een poging te wagen.
Opbouw is erg lang en saai. En die Andrew gast maakt een onrealistische switch van persoonlijkheid. Bovendien was de verhaallijn erg slecht. Verder zaten er wel leuke scenes in, en heb ik m'n fantasie af en toe de vrije loop gelaten.
Een schamele 6 (3 sterren) voor het concept en de leuke effecten, en hier en daar een goede scene.
Colombiana (2011)
Strakke actie/wraakfilm.
Hoewel ik niet van het type kijker ben die voor iedere scene puur naar realisme kijkt, stoorde ik me hier en daar toch wel aan de geloofwaardigheid in sommige vechtscenes waaruit het bleek dat mevrouwtje ineens over superheldin-achtige krachten beschikt.
Het laatste 'rambo' gedeelte was ook een beetje over de top.
Voor een film met Stallone in de hoofdrol kan het nog, maar een Zoe Saldana....hmm
'Cute little princess with bad childhood goes Rambo on steroids'..
Toch een 4 voor het verhaal en de spanning.
Doing Hard Time (2004)
Goed verhaal, interessant plot, en kon me inleven in de vader.
Minpunt voor gebrekkig camerawerk hier en daar, en sommige acteurs.(Maar dat is te verwachten met low budget films. Ik stoorde me er eigenlijk niet zo veel aan)
Voor de mensen die wat op te merken hebben over het feit dat hij een agent gehandicapt heeft gemaakt. Natuurlijk is dat overdreven, maar vlak daarvoor had hij een gesprek met iemand die lang in de gevangenis had gezeten en vroeg zich toen af hoe hij het zolang heeft volgehouden. Conclusie was iets in de zin van white light off, black light on. Met andere woorden, he shouldn't give a fuck about anything anymore, (en sinds zijn zoon het enige was waarvoor hij zo'n beetje leefde)...wordt hij dus net zo kwaadaardig als de moordenaar van zijn zoon. Dat was geloof ik ook de hele conclusie van het verhaal. Dat wat je zaait zul je oogsten, want uiteindelijk resulteerde die actie tot zijn dood..
Equalizer, The (2014)
Net gezien in de voorpremiere, absoluut een van de beste Denzel Washington films ooit gemaakt.
Als je Taken 1 een goede film vond is dit zeker een aanrader.
Gedurende de hele film wordt er vaag gedaan over de achtergrond van Robert, hetgeen hem een bepaalde allure geeft. De enkele momenten van humor waren ook zeker geslaagd.
Into the Woods (2014)
Dit is op lovely bones na de meest tenenkrommend verschikkelijkste film die ik ooit gezien heb. Zoiezo geen fan van musicals. Op zich was ik bereid om me daar overheen te zetten en open te staan voor het sprookjesverhaal. Maar het constante gezang van begin tot eind op zo'n monotone toon wekte zowel irritaties als hoofdpijn op. Als je suicidaal depressief bent dan zal deze film de laatse druppel zijn.
Mechanic, The (2011)
Bagger.
Het begin was ook gelijk het sterkste punt van de film. De zwembad moord was inventief en redelijk goed uitgespeeld, alhoewel hier en daar een aantal zaken te bespeuren zijn die niet kloppen en niet op elkaar aansluiten. Maar daar moet je maar even doorheen kijken.
Was deze film zo doorgegaan had het een goede actie spektakel kunnen zijn.
Voorspelbaarheid en cliches zaten er dik bovenop, het einde was absoluut geen verassing en ben meer van Statham gewend.
Onvoldoende. 2,5
Next Three Days, The (2010)
Razend spannende thriller waarbij ik vanaf het begin tot eind op het puntje van mijn stoel zat.
In zulke films wil je verrast worden en dat gebeurt ook geregeld.
Ik trapte ook in het vuilniszak verhaal en vond het erg stom van 'm. Totdat duidelijk werd dat het enkel een afleiding was. Het bleef ook iedere keer spannend tijdens de achtervolgingen, grensovergang en douane etc.
Persoonlijk vond ik het wel jammer dat de rechercheur het knoopje net had gemist
. Maar ach, dat houdt de drama er een beetje in.
Na een lange tijd weer een strakke film. Ipv de baggere cliche films.
4,5*
Nightmare on Elm Street, A (2010)
Slecht uitgewerkt. Film behoort naar mijn mening spannend te zijn maar slaat hiermee volledig de plank mis.
Het gezicht van Freddy wordt ook veels te veel in beeld gebracht waardoor het niet meer als schokkend kan worden ervaren.
Einde sloeg ook helemaal nergens op.
Hoe vaak kun je nog terugkomen na vermoord te worden? En dit keer via spiegels ofzo? Complete BS!
Dikke onvoldoende.
Prince of Persia: The Sands of Time (2010)
Alternatieve titel: Prince of Persia
Fan van de POP trilogie games 
Kostelijk vermaakt tijdens de film, hoewel het wel jammer is dat ik op voorhand het hele verhaal al zo'n beetje wist.
Actie was goed en acteurs deden hun best. (Brits accent was niet echt op z'n plaats)
4 sterren.
Road, The (2009)
Beetje actieloos drama. Ik ben wel in voor dit type film, de post-apocalyptische setting. Ondanks dat je niet weet wat er precies heeft afgespeeld.
Vond het verhaal alleen uitermate slecht uitgewerkt, en de film heeft me over het algemeen niet vermaakt.
Er gebeurt haast niks interessants. Behalve dat je merkt dat de vader verbitterd is door de jaren heen. En de band tussen vader en zoon.
Alles kon veel beter uitgewerkt worden en wat boeiender.
En zoals al is vermeld is dit stukje ook nog compleet onduidelijk en slecht uitgewerkt:
aanwezigheid van de hond moet duidelijk maken dat dit dus de mensen zijn die bovensgronds liepen toen vader en zoon in die schuilkelder zaten, maar waarom ze hen driekwart van de film zijn gevolgd is onduidelijk. De vrouw zegt "we maakten ons zorgen om je".
Misschien zagen ze dat de man ziek was (kanker/TBC) en niet lang meer te leven had, en dat het jongetje vroeg of laat op eigen benen zou moeten staan. Maar waarom dan stiekum volgen en niet gewoon eropaf stappen en een praatje maken. Meneer, u bent ziek, we willen graag helpen. Totale nonsens, het hele plotelement rondom dat gezinnetje. Ook wordt nooit duidelijk waarom ze naar het zuiden gaan.
Al met al een onvoldoende, 2 sterren voor de sfeer.
Taken (2008)
Taken...absolute aanrader..en geweldige film, terecht in de top 250.
Liam Neeson speelde zijn rol briljant uit, en de laatste scenes waren zo spannend dat ik letterlijk op het puntje van de bank zat.
Spanning was gewoon te snijden, en voelde op menig moment m'n hart sneller kloppen.
Zoals Tricky hiervoor al zei:
De gehele film zit in de zogenaamde '5e versnelling.'
Vond het overigens heerlijk hoe er wraak werd genomen op verschillende figuren. En dat moment van de kogels op tafel neerleggen was briljant.
Verder word je meegesleurd in een onderwereld van vrouwenhandel gecombineerd met corruptie dat zeer goed in kaart is gebracht.
Absolute 5 sterren.
Twilight Saga: Eclipse, The (2010)
Erg zwak, we hadden het idee dat we naar een soapserie zaten te kijken. Heel erg slaapverwekkend.
Regisseur heeft veels te veel de verhoudingen/relaties uitgediept met romantiek en zwoele momenten etc.
Actie was overigens wel goed maar erg kort. Film duurde 2 uur waarvan 5 minuten echt goeie actie aan het eind?!
Vanaf dat ik begon te kijken en zag dat dat wijf nog steeds zat te zaniken over "het vampier worden of niet" had ik zoiets van "oooh niet weer he".
Gezien het huidige gemiddelde maar een 1 gegeven voor de moeite. Want 3,5 sterren (een 7) is het zeker niet waard.
Deel 2 was stukken beter.
Wel lachen toen Taylor Lautner vol in beeld was zonder shirtje aan en tegen de truck aan leunde. Ik meen gehoord te hebben dat menig vrouw in de zaal een spontane orgasme kregen 
"After all... I am hotter than you" 
