• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.962 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.997 acteurs
  • 198.989 gebruikers
  • 9.370.978 stemmen
Avatar
 
banner banner

Kleine Helden (2016)

Documentaire | Miniserie
- Nog geen stemmen

Show titel: Kleine Helden

Genre: Documentaire

Afleveringen: 6

Speelduur: 4 uur en 40 minuten

Met: Rudy Vranckx

Oorsprong: België

Datum van release: dinsdag 16 februari 2016

Eerst uitgezonden op: Canvas (België)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Kleine Helden

In 'Kleine helden' vertelt Rudi Vranckx verhalen van gewone mensen die de omstandigheden en het lot niet zomaar ondergaan, maar moedig tegen de stroom in roeien, op zoek naar een uitweg uit neerwaartse spiralen en vicieuze cirkels. Kleine helden zijn het, naamloze mannen en vrouwen die geen Nobelprijzen winnen, maar op hun eigen manier toch zorgen voor doorbraak en verandering in hun eigen bestaan en dat van anderen. Ook al moeten ze daarvoor alles op het spel zetten, vrienden, familie en hun eigen leven, dat ze zo moeizaam hebben opgebouwd.

Externe links

Afleveringen

  1. 1. Mexico

    16 februari 2016 (46 minuten)

    Semeí Verdía begon met een burgerwacht, Norma Romero Vásquez bekommert zich om vluchtelingen en Julia Alonso Carvajal schoolde zich om tot forensisch onderzoeker.

  2. 2. Roemenië

    23 februari 2016 (48 minuten)

    Visinel Balan strijdt voor de wezen van Roemenië, Mariana Petersel bekommert zich over zo’n 3.800 slachtoffers van mensenhandel en Ciprian Necula helpt de Roma.

  3. 3. Kenia

    1 maart 2016 (47 minuten)

    Paula Kahumbu, Josphine Ekiru en Richard Bonham hebben een positief alternatief gevonden voor stroperij. Iedereen wint: De stropers, de Kenianen en de wereld.

  4. 4. Irak

    8 maart 2016 (47 minuten)

    Sirwan Barzani streed tegen extremisten in Erbil, Basma Al-Dakhi verzamelt getuigenissen van jezidi-meisjes en Chansa Shamdin is dokteres aan het front.

  5. 5. Verenigde Staten

    15 maart 2016 (47 minuten)

    Ericka Alston heeft een dagcentrum voor straatkinderen, Michael Brown zet zich in voor de jeugd van Ferguson en Pat Russo leidt een boksschool.

  6. 6. Italië

    29 maart 2016 (45 minuten)

    Onder het oppervlak van het mooie Italië dat je als toerist te zien krijgt, gebeuren dingen die het daglicht niet mogen zien. Ignazio Cutrò Pino Maniaci en priester Maurizio Patriciello vechten elk op hun manier tegen de maffia in Italië.

Reviews & comments

Er zijn bij dit seizoen nog geen berichten geplaatst.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.