• 15.741 nieuwsartikelen
  • 177.896 films
  • 12.201 series
  • 33.969 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.954 gebruikers
  • 9.369.900 stemmen
Avatar
 
banner banner

Stock, Aitken and Waterman: Legends of Pop (2023)

Documentaire / Muziek | Miniserie
3,50 2 stemmen

Show titel: Stock, Aitken and Waterman: Legends of Pop

IMDb beoordeling: 8,1 (81)

Genre: Documentaire / Muziek

Afleveringen: 2

Speelduur: 3 uur

Ontwikkeld door: Lewis Carnie

Met: Pete Waterman, Mike Stock en Matt Aitken

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Datum van release: zaterdag 21 januari 2023

Eerst uitgezonden op: 5 (Verenigd Koninkrijk)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Stock, Aitken and Waterman: Legends of Pop

Wanneer producer Pete Waterman en muzikanten Matt Aitken en Mike Stock elkaar treffen, is Stock Aitken Waterman geboren. Het trio is vastbesloten het anders aan te pakken en de wereld van de popmuziek te veranderen. Het drietal vertelt in deze tweedelige docuserie openhartig over hun bijzondere relatie met de zussen Mel en Kim en over de grote successen van onder meer Kylie Minogue en Jason Donovan, en hoe moeilijk het is om grote sterren te blijven omarmen in de harde wereld die de muziekindustrie is.

Externe links

Afleveringen

  1. Aflevering 1

    21 januari 2023 (1 uur en 30 minuten)

  2. Aflevering 2

    28 januari 2023 (1 uur en 30 minuten)

Reviews & comments

zoeken in:
avatar van Mr. Chiel

Mr. Chiel

  • 1384 berichten
  • 3844 stemmen

Goede docu over de mannen Stock, Aitken en Waterman. Ieder vertelt zijn kant van het verhaal. Erg veel muziek, clips, artiesten en leuke verhalen. Wat de mannen na de 90's deden wordt niet echt genoemd, dat zou wel wat toevoegen. Erg kritisch is de film ook niet, wat wel had gekunt door andere mensen (recesenten?) te interviewen. Maar misschien past dat ook niet bij het vrij vrolijke optimistische verhaal. Het einde met de mannen samen is wel wat geforceerd, maar prima.


avatar van kos

kos

  • 46685 berichten
  • 8843 stemmen

Waar gezien?


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.