• 15.963 nieuwsartikelen
  • 178.985 films
  • 12.271 series
  • 34.076 seizoenen
  • 649.096 acteurs
  • 199.246 gebruikers
  • 9.388.320 stemmen
Avatar
 
Karma's World still
Foto: © ANP

Karma's World still
Foto: © ANP

Waar Snoop Dogg tegenwoordig reclame maakt voor een jeansmerk, heeft zijn rapper-collega Ludacris een andere roeping gevonden. Hij heeft, geïnspireerd door zijn dochter, een kinderserie gemaakt, die vanaf vandaag te zien is op Netflix. De serie heet Karma's World, en gaat over een meisje van tien dat rapper wil worden en ook veel talent heeft, maar nog wel haar eigen stem moet vinden. Uiteraard speelt Ludacris zelf ook een grote rol in de serie.

Met maar liefst veertig afleveringen van elf minuten lang, is Karma's World ook helemaal geen klein project te noemen. In een interview vertelt Christopher Bridges (zoals Ludacris echt heet) dan ook dat de serie gedurende ruim tien jaar ontwikkeld is. Het startsein hiervoor kwam van zijn oudste dochter, toen zij op zesjarige tegen haar vader vertelde dat zij ook een rapper wilde worden. Vanuit dat moment is deze serie ontstaan, zo vertelt Bridges: "Dit is 100% een verhaal van dromen tot realiteit maken, dat is wie ik ben. Toen iedereen opgroeide, was er iets in die jaren dat ons gevormd heeft tot wie we zijn als individu. Er waren verschillende series die ons gemaakt hebben, en waar we niet alleen naar keken als vorm van entertainment, maar ook om ons leven kleur te geven, en ik denk dat dat is wat Karma's World zal doen voor veel kinderen en mensen in deze nieuwe generatie."

Een grote artiest

Het is niet de eerste keer dat Bridges zich bezighoudt met series en films. Hij speelde ook al in Crash en vele Fast & Furious-films. Hij heeft het dus duidelijk niet alleen bij rappen gehouden. In Karma's World speelt hij de vader van hoofdpersoon Karma, maar ook is hij executive producer van de serie. Uiteraard zullen er ook liedjes in de film voorkomen, over onder andere discriminatie, vriendschap en zelfvertrouwen, waar Bridges vanzelfsprekend ook schrijfwerk voor heeft verricht. Eén ding weet hij in elk geval zeker, namelijk dat de serie een succes zal worden: "Ik geloof dat Karma een veel grotere artiest zal worden dan Ludacris ooit geweest is," zei hij.

De serie Karma's World verschijnt vandaag op Netflix. Een trailer voor de serie is hieronder te bekijken.

Reacties (0)

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.

Dit artikel bevat nog geen berichten. Wees de eerste.