Actrice en professioneel worstelaar Hana Kimura, die onder meer te zien was in de Netflix-serie Terrace House: Tokyois vrijdag op 22-jarige leeftijd overleden. De Japanse zou zichzelf van het leven hebben beroofd na een serie van ernstige pesterijen op social media.
De Japanse actrice en professioneel worstelaar Hana Kimura, is op 22-jarige leeftijd overleden. De actrice zou sinds haar verschijning in de Netflix-serie Terrace House: Tokyo het doelwit zijn geweest van grootschalige en verregaande pesterijen via social media. Deze lagen naar verluidt ten grondslag aan haar vermeende zelfmoord. De doodsoorzaak is nog niet bevestigd maar haar eigen gedrag op social media, dat de laatste tijd verontrustende vormen aan begon te nemen, wijst wel in de richting van zelfdoding. Zo plaatste de actrice vlak voor haar dood nog een foto met haar kat met daaronder de tekst: 'Vaarwel.'
Kimura begon haar carrière als professioneel worstelaar in 2016. Daarmee trad ze in de voetsporen van haar moeder - Kyoko Kimura - die tevens bekend worstelaar was. Ook zou ze meedoen aan de Japanse Netflix-realityshow Terrace House, waarin drie mannen en drie vrouwen tijdelijk samen in een huis wonen. Haar deelname leidde tot een stortvloed aan negatieve reacties en pesterijen via social media, waarbij de actrice naar eigen zeggen slachtoffer was van honderden beledigingen per dag. "Ik kan niet blijven ontkennen dat ik me gekwetst voel. Ik ben dood," zo schrijft ze in één van haar foto's.
Verschillende collega's laten weten geschokt te zijn door haar dood. Daarbij wordt ook met vingers gewezen richting de mensen die haar tot deze daad aangezet hebben. "Sommigen van jullie zouden zich diep moeten schamen!" schrijft collega-worstelaar Joey Ryan in een bericht.
Distraught. I don’t even know what to say or feel. Numb. I can’t express it. RIP Hana Kimura. Such a wonderful human being. The gaijin helper. All the potential. A beautiful soul. Kind. I just can’t even put in to fucking words how upsetting this is. I hope you found peace ????????— JAMIE HAYTER • ????? ???? ???? (@jmehytr) May 23, 2020
Tja, los van de pesterijen. Wanneer je zo graag in een realityshow wilt meespelen, wees dan ook bereid om met de (negatieve) aandacht om te kunnen gaan.
Het loopt meestal niet goed af voor aandachtshoeren die allergisch zijn voor negatieve aandacht.
Tja, los van de pesterijen. Wanneer je zo graag in een realityshow wilt meespelen, wees dan ook bereid om met de (negatieve) aandacht om te kunnen gaan.
Het loopt meestal niet goed af voor aandachtshoeren die allergisch zijn voor negatieve aandacht.
Is het echt nodig om iemand die net overleden is een aandachtshoer te noemen? Zit je zelf verlegen om aandacht?
Sommige mensen hebben gewoon psychische problemen, die kunnen leiden tot hunkering naar aandacht. Dat maakt je geen hoer voor aandacht.
Tja, los van de pesterijen. Wanneer je zo graag in een realityshow wilt meespelen, wees dan ook bereid om met de (negatieve) aandacht om te kunnen gaan.
Het loopt meestal niet goed af voor aandachtshoeren die allergisch zijn voor negatieve aandacht.
Misschien een vreemde suggestie maar kunnen de makers van dit soort series niet van te voren een psychologische test doen om dit soort zaken te voorkomen? Daarnaast lijkt het me een prima plan om mensen die honderden negatieve reacties per dag krijgen op sociale media nog eens te herinneren aan de gedachte dat je niet verplicht bent om mee te doen met die onzin en je je ook kunt afmelden voor de meeste sociale media.
Sommige mensen hebben gewoon psychische problemen, die kunnen leiden tot hunkering naar aandacht. Dat maakt je geen hoer voor aandacht.
De letterlijke vertaling van 'aandachtshoer' is iemand die verlegen zit om aandacht en daarmee de media opzoekt om constant in de schijnwerper te kunnen staan. En dat is iets wat deze mevrouw altijd al gedaan heeft, van entertainment worstelen tot aan reality TV. Dan heb je gewoon een ziekelijke drang naar aandacht.
Vervolgens is het dezelfde aandacht die niet uitpakte zoals ze gehoopt had, waardoor ze niet meer verder wilde leven, zelfmoord pleegt en een hoop leed achterlaat. Ik kan daar weinig medeleven voor opbrengen, sterker nog, ik vind het egoïstisch en verwerpelijk gedrag en dat gaat geen respect krijgen vanuit mijn kant.
[...] ik vind het egoïstisch en verwerpelijk gedrag en dat gaat geen respect krijgen vanuit mijn kant.
Tussen geen respect geven en openlijk afzeiken zit nogal veel in. Je hoeft geen (publiek) oordeel uit te spreken wanneer iemand zichzelf van het leven berooft, en zeker niet als je die persoon helemaal niet kent.
Een relevante mening geven mag altijd, maar een dode afzeiken, daar kritiek op krijgen en dan antwoorden met de opmerking dat zo iemand van jou geen respect krijgt, dat rammelt en dat is dus wat ik hier aangeef.
Reacties (12)