- Home
- Filmforum
- Overig - Algemeen
- Het grote muziektopic
Het grote muziektopic
Cikx
-
- 2120 berichten
- 1083 stemmen
Prima albumpje hoor dat Magma.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Zwolle84
-
- 8022 berichten
- 0 stemmen
Mooi pakketje met enkele van de beste roots-albums van 2016 besteld in Amerika:
Dogie Hogan
-
- 13381 berichten
- 788 stemmen
Heerlijke Bluesmuziek uit de Achterhoek: De Pensionado's - - Omroep Gelderland - omroepgelderland.nl
TornadoEF5
-
- 5616 berichten
- 1726 stemmen
Toch ook mijn guilty pleasure. Waarom vind ik dit mooi? 
Zwolle84
-
- 8022 berichten
- 0 stemmen
Heb toevallig net deze week Selena Gomez ontdekt. Dat laatste album is verrassend fijn.
otherfool
-
- 18519 berichten
- 3403 stemmen
Mijn Song van het Jaar 2016 gaat zonder enige twijfel naar Nessi Gomes met Diamonds and Demons. De enige versie op joetoep is een oude live versie, u moet het er maar mee doen.
TornadoEF5
-
- 5616 berichten
- 1726 stemmen
Al is het zeker bij die laatste zo dat de live performance toch niet echt goed is (had ik ook al even gehoord/opgezocht). Het lied is helaas niet over de hele speelduur erg goed, maar heeft zo zijn ijzersterke momenten. Ik vind Doldrums toch wat te wisselvallig, maar goed, ik denk ook niet dat het toeval was dat ik toevallig ontdekte dat deze obscure muziekartiest een halfbroer van Grimes is, en dat een andere muziekartiest dan weer haar ex-vriendje is. Nu is het wel zo dat niemand in haar buurt komt. Het verschil is immens. Dat bewijst mijn last.fm wel.
https://www.mupload.nl/img/7oswmut8urt6u.jpg
Wel niet echt precieze aantallen (want het is nogal buggy), maar het geeft een indicatie. Bovendien registreert het enkel de muziek die ik beluister op YouTube, terwijl dit lang niet de enige plek is waar ik muziek naar luister, en verder registreert het al een maand geen muziek meer. (moet de plugin op youtube bijwerken denk ik)
Donkerwoud
-
- 8660 berichten
- 3940 stemmen
In Overig > Algemeen > Country/Americana/Bluegrass:
Zijn er meer mensen fan van country-muziek? Of de chiquere (lees: minder republikeinse) varianten als Americana of Bluegrass? Ik smul ervan, of het om 'foute' nummers gaat als Ray Wylie Hubbard "Snake Farm" - YouTube of The Hackensaw Boys - Gypsy - YouTube. Of Old Crow Medicine Show - Wagon Wheel [Official Music Video] - YouTube. Of om klassiekers als Willie Nelson - Always On My Mind - YouTube of Kris Kristofferson - Me And Bobby McGee (1979) - YouTube.
Dogie Hogan
-
- 13381 berichten
- 788 stemmen
Spinvis door kopieerapparaat gehaald?
Afijn, heerlijke deun.
Zwolle84
-
- 8022 berichten
- 0 stemmen
Ben ook groot countryliefhebber, Donkerwoud. Misschien wel het mooiste nummer aller tijden:
Gram Parsons, George Jones, Merle Haggard, Buck Owens - dat soort werk.
de grunt
-
- 4336 berichten
- 1576 stemmen
Kaarten voor John Fogerty in the pocket ? ?
SergioMalick
-
- 1230 berichten
- 1833 stemmen
Het duurt nog even, maar ik kan niet wachten op 29 Februari - Interpol in 013.
Iemand ervaringen met interpol live?
TornadoEF5
-
- 5616 berichten
- 1726 stemmen
Nieuw album, beetje dopemusic maar achja. Haters will always complain. Shankara en Labyrinthe zijn mijn favorieten tot dusver, maar zo een album moet groeien. Ik kijk al uit naar de volgende van Grimes.



