• 15.943 nieuwsartikelen
  • 178.894 films
  • 12.262 series
  • 34.061 seizoenen
  • 648.967 acteurs
  • 199.231 gebruikers
  • 9.386.912 stemmen
Avatar
 

R.I.P.

zoeken in:
avatar van The Last

The Last

  • 7169 berichten
  • 0 stemmen

R.I.P. Paul Newman


avatar van Bandit

Bandit

  • 607 berichten
  • 4037 stemmen

RIP Paul Newman, een legende.


avatar van sammie14

sammie14

  • 567 berichten
  • 1833 stemmen

RIP ... jammer!!!!


avatar van 606

606

  • 23881 berichten
  • 12279 stemmen

R.I.P newman

heb alleen Road to Perdition (2002)

was hij goed in


avatar van jordybeukeboom

jordybeukeboom

  • 6797 berichten
  • 2423 stemmen

Een slechte dag vandaag, ondanks het mooie weer. Maar Paul Newman heeft een respectabele leeftijd gehaald.

Rust in vrede


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

Dutchfan schreef:

R.I.P. Paul Newman....

(afbeelding)

Paul Newman is gestorven.

De legendarische acteur Paul Newman is gisteren op 83-jarige leeftijd overleden na een lange, slepende strijd tegen kanker. Dat meldt zijn woordvoerster Marni Tomljanovic. Newman was één van de grootste Hollywoodsterren ooit, een wereldicoon in zijn gloriejaren. En hoewel hij een sexsymbool was, slaagde hij erin de liefde van zijn leven sinds 1958 tot zijn dood trouw te blijven. Hij was ook een groot filantroop en schonk naar schatting gedurende zijn leven voor een half miljard euro weg aan goede doelen.

Newman stopte de chemotherapie in augustus, en iedereen wist dat het een kwestie van weken was voordat hij zou overlijden. In mei dit jaar trok hij zich terug uit het filmproject 'Of Mice and Men', een film naar de roman van John Steinbeck die hij zou gaan regisseren. Toen klonk het nog vaag 'wegens gezondheidsredenen'.

Op 25 mei 2007 verklaarde hij nog in een interview met de Amerikaanse zender ABC dat hij zou stoppen met acteren omdat hij "niet meer kan werken op het niveau dat ik zou willen", en omdat hij naar eigen zeggen zijn geheugen, zijn vertrouwen en zijn vindingrijkheid begon te verliezen. Hij wilde zich voortaan concentreren op zijn restaurant en op projecten voor terminaal zieke kinderen.(hln.be)

(afbeelding)


avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4900 stemmen

Rust in vrede Paul Newman. Ik zal Cool Hand Luke binnenkort weer 's opzetten.


avatar van jordybeukeboom

jordybeukeboom

  • 6797 berichten
  • 2423 stemmen

Goede beknopte biografie:

http://www.telegraaf.nl/prive/2044730/__Sekssymbool_Newman_vocht_voor_echte_erkenning__.html

Paar opmerkingen daarbij:

- Paul schitterde niet naast zijn geliefde Joanne Woodward, maar naast Elizabeth Taylor in Cat On A Hot Tin Roof

- Die film Message in a Bottle heb ik niet gezien. Maar om te zeggen dat Paul na 1994 jarenlang slechte rollen heeft gespeeld vind ik toch echt voor de rekening van de schrijver van dit stukje

- Paul heeft dat vermogen niet alleen met slasaus verdient maar met een hele lijn aan producten onder de naam Newman's Own (www.newmansown.com). Paul heeft alle winst van dit bedrijf (loopt in de vele miljoenen) altijd direct naar goede doelen doorgesluisd


avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

R.I.P Paul Newman, een geweldig acteur is heengegaan. In de Sting was ie echt geweldig.


avatar van Wouter

Wouter

  • 18720 berichten
  • 3085 stemmen

Niet alleen daarin. Een van de allergrootsten allertijden, wat mij betreft.


avatar van Pieter Montana

Pieter Montana

  • 6678 berichten
  • 2290 stemmen

Het vreemdste van de zaak is nog dat ik net aan het kijken was naar "Cool Hand Luke" (waarin hij weer fantastisch speelde), toen ik het nieuws hoorde. Ach, wat valt hier over te zeggen: fantastische man en schitterende acteur. RIP .

Fiets-scene uit Butch... Newman's mooiste scene, naar m'n mening.


avatar van niethie

niethie

  • 7319 berichten
  • 7246 stemmen

Na Marlon Brando en James Dean zeker een van de grootste acteurs van die tijd. Wereldrollen in oa Cool Hand Luke, The Hustler en Cat on a Hot Tin Roof. Zeker een zeer groot verlies voor de filmwereld al deed hij de laatste tijd niet veel meer.

Dikke R.I.P voor deze legende (moge hij nooit vergeten worden).


avatar van Dragon

Dragon

  • 62559 berichten
  • 4509 stemmen

R.I.P. Paul Newman.


avatar van brucecampbell

brucecampbell

  • 3316 berichten
  • 7407 stemmen

(afbeelding)


avatar van Oeltras

Oeltras

  • 199 berichten
  • 0 stemmen

RIP


avatar van dragje

dragje

  • 5098 berichten
  • 0 stemmen

Wat een treurige dag

Laatst Cool Hand Luke nog eens bekeken, wat een magistrale acteur toch, die blik, die glimlach.


avatar van J.S.

J.S.

  • 11754 berichten
  • 3060 stemmen

Een icoon, een acteur met een onvergelijkbare uitstraling en een van de laatste grote acteurs uit het gouden tijdperk, Paul Newman is dood, Lang Leve Paul Newman.


avatar van 606

606

  • 23881 berichten
  • 12279 stemmen

schandalig ik vergat dat ik ook de film

Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) heb gezien


avatar van zeus

zeus

  • 1201 berichten
  • 2891 stemmen

R.I.P. Paul Newman....., zag het net op het nieuws.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23485 berichten
  • 76998 stemmen

Een van de laatste sterren is helaas heen gegaan.......


avatar van Poisonthewell

Poisonthewell

  • 4939 berichten
  • 13421 stemmen

Tsja wat moet je daar nu op zeggen. De man heeft een mooie leeftijd bereikt, en de geruchten dat t slecht met m ging deden al een tijdje de ronde. Maar het verlies voor de cinema is er niet minder groot om.


avatar van matthijs_013

matthijs_013

  • 3631 berichten
  • 5754 stemmen

83 is zeker niet niks voor iemand die een kettingroker was.


avatar van The One Ring

The One Ring

  • 29974 berichten
  • 4109 stemmen

Paul Newman is mag met recht een van de beste acteurs aller tijden genoemd worden. Echt een onvervangbare man die rollen gespeeld heeft die me altijd bij zullen blijven.

Rust in vrede, Paul Newman, rust in vrede.


avatar van kos

kos

  • 46706 berichten
  • 8863 stemmen

Koning!

Maar goed, we moeten allemaal een keertje gaan, mooie carrière gehad.


avatar van Co Jackso

Co Jackso

  • 21924 berichten
  • 2791 stemmen

Altijd veel respect voor Paul Newman gehad. Een fantastische acteur en een echte persoonlijkheid op het scherm.


avatar van Prudh

Prudh

  • 3124 berichten
  • 1874 stemmen

Een van mijn persoonlijke helden is niet meer. Vanavond extra aandacht voor zijn heengaan bij de talkshow op het NFF, met beelden uit Butch Cassidy and the Sundance Kid (mijn dvd, het minste wat ik voor hem kan doen ). Paul Newman, rust zacht.


avatar van rokkenjager

rokkenjager

  • 2863 berichten
  • 1703 stemmen

Heb maar weinig van de beste man gezien. Wat ik wel zag was simpelweg goed. The Color of Money was voor mij zijn beste rol. Ben benieuwd naar Butch Cassidy and the Sundance Kid. Zal binnenkort eens achteraan gaan. R.I.P.


avatar van moviefreak#1

moviefreak#1

  • 14390 berichten
  • 25163 stemmen

RIP


avatar van JohnWilliams

JohnWilliams

  • 7504 berichten
  • 1006 stemmen

Vreselijk nieuws!

R.I.P.


avatar van DVD-T

DVD-T

  • 15565 berichten
  • 3129 stemmen

Hoorde het net op de radio, erg treurig.

RIP Paul Newman.


Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.