• 17.989 nieuwsartikelen
  • 184.426 films
  • 12.793 series
  • 35.290 seizoenen
  • 659.065 acteurs
  • 201.045 gebruikers
  • 9.514.708 stemmen
Avatar
 

Algemeen sporttopic (geen voetbal)

zoeken in:
avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9799 berichten
  • 2406 stemmen

Nomak schreef:

Onzin, wie op de quote klikt komt zelfs in die leuke discussie terecht. Staat trouwens helemaal niets verkeerd in.

(quote)
Tja, het blijft gissen want echt bewijs is zoiets niet. Feit is wel dat de grootste dopingzondaar in het voetbal met individuele prijzen wordt overladen. Ja, ik heb het over dat laboratoriumproduct van Barcelona.

Dat is dan wel weer een feit


avatar van Finisterra

Finisterra

  • 15532 berichten
  • 4822 stemmen

Nomak schreef:

Tja, het blijft gissen want echt bewijs is zoiets niet. Feit is wel dat de grootste dopingzondaar in het voetbal met individuele prijzen wordt overladen. Ja, ik heb het over dat laboratoriumproduct van Barcelona.

Nee, maar als de bewijzen moeten vernietigd worden 'van hogerhand' kan je natuurlijk ook geen bewijzen hebben. Om één of andere reden werden weer alleen de wielrenners gestraft van de Fuentes-lijst. Waarom weet ik ook niet. Waarschijnlijk gaat er te weinig geld in om.


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

Voor de darts-fans. Van Gerwen nu op Eurosport.


avatar van eRCee

eRCee

  • 13461 berichten
  • 1986 stemmen

Haha, Di Luca, wat een lulhannes. Was sowieso al blij dat hij deze Giro aan alle kanten voorbij werd gefietst bij elke poging tot aanvallen die hij deed, en nu helemaal. Hij heeft nota bene strafvermindering gekregen de vorige keer omdat hij zo fijn meewerkte met het Italiaans anti-doping agentschap en braaf op scholen anti-doping praatjes ging geven. Ik hoop dat er een clausule in zijn contract stond waardoor hij nu een enorme boete moet betalen, maar dat zal wel te veel gevraagd zijn.


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

Weer geen maat op Van Gerwen. Eerst met werkdarts winnen tegen Hamilton en daarna gas geven tegen Barney met 164 en 170 finishes.

Sportpools heeft de Roland Garros-pool even flink omgegooid. Moest zowat m'n hele team omgooien.


avatar van gillie24

gillie24

  • 2637 berichten
  • 1735 stemmen

Ik heb mij vanmiddag aangemeld op Sportpools en een RG-team aangemaakt in de subleague Moviemeter.

In eerste instantie 20 zwarte punten, uurtje later waren het er 24 en dus vier te veel. Heb toen maar een topspeler eruit gegooid om weer op de 20 uit te komen, anders moest ik ook heel erg gaan schuiven. Dan maar hopen dat hij er snel uitvliegt. Kijk morgen nog wel even of er nadien nog wijzigingen in punten zijn geweest. Geldig team is wel zo handig.....


avatar van lucdecoster

lucdecoster

  • 1644 berichten
  • 6323 stemmen

Ik heb ook mijn team voor RG moeten herschikken. Nadal is duurder geworden en nog een paar spelers. De kluns is Goffin, hij zal volgens mij uitgeschakeld worden door de nummer 1, spijtig voor onze Belg.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Go Pacers.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Prima eerste helft van de Pacers met een briljante Hibbert. Wel mag de bench meer gaan doen, wat helpen ze stevige voorsprongen toch om zeep en ze moeten zich niet laten ontregelen door de arbitrage. Wat een belabberde calls weer, strooiden in een periode ook vrolijk met technicals. Ook ongelofelijk hoeveel bullshit calls James mee krijgt. Manmanman.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Pacers . 1-1. Leek ff fout te gaan na een hele wedstrijd domineren maar gelukkig is daar LeBron nog die choked in het laatste balbezit. Wat een heerlijke pot weer in de EC finale. Zo goed heb ik ze de laatste jaren zelden gezien. Nu op naar Indy! Blijft jammer dat je het zo verkloot hebt in game 1.

Echt zoveel moois gezien vannacht. Slam van George, Hibbert in beast mode en Lance die een Jordantje doet.


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

Vanavond:

De weigh in met Mike Tyson:

De trailer:

Ik moet om kwart na 6 op het werk zijn. Hopelijk kan ik de wedstrijd nog zien als ik rechtstreeks naar het werk ga. Maar ik vrees dat het event te lang zal duren en dus de wedstrijd van de Super Samoan moet missen.

Deze heb ik zelf snel in elkaar gestoken om Mark Hunt te steunen.


avatar van Finisterra

Finisterra

  • 15532 berichten
  • 4822 stemmen

Wat een heroisch slotstuk van de Giro zeg. Apocalyptisch. Nibali zet nog even de puntjes op de i.


avatar van otherfool

otherfool

  • 18541 berichten
  • 3404 stemmen

Apocalyptische omstandigheden

De Haai van Messina


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

Onmenselijk.


avatar van eRCee

eRCee

  • 13461 berichten
  • 1986 stemmen

Vette beelden. Die koppen van Uran en Betancur spraken boekdelen.


avatar van j0enne

j0enne

  • 9623 berichten
  • 3859 stemmen

Badr Hari!

Sta je dan met je grote smoel. Wat een giller.


avatar van Joy4ever

Joy4ever

  • 4670 berichten
  • 1896 stemmen

Finisterra schreef:

Wat een heroisch slotstuk van de Giro zeg. Apocalyptisch. Nibali zet nog even de puntjes op de i.

Zijn de beelden ergens terug te zien?


avatar van eRCee

eRCee

  • 13461 berichten
  • 1986 stemmen

Girini! Of de Giro d'Italia in de laatste week nu doodbloedde of dat het bloed simpelweg in de aderen bevroor is een vraag waar de geleerden nog niet uit zijn, feit is dat er weer een hoop is gebeurd (en ook niet gebeurd, laten we eerlijk zijn).

Waar waren we ook alweer gebleven? Tappa 17 vertrok vanuit het schilderachtige Caravaggio. Opnieuw was het een telg uit het roemrijke en veelzijdige geslacht van de Visconti's die zichzelf in de schijnwerpers plaatste; Giovanni is de naam die vanaf nu in ons geheugen gegrift staat. Voor etappe 18 stond de gevreesde klimtijdrit op het programma, een specialiteit uit de Italiaanse wielerkeuken. Vincenzo Nibali bleek niet alleen de man in het roze maar ook de man met de hamer; hij reed de concurrentie op minstens een minuut en vernederde Evans, de nummer 2 van het klassement, door in diens kielzog te finishen. Tappa 19 was de gedoodverfde koninginnenrit van deze ronde, met de vreeswekkende passages over de Stelvio en Gavia en finish in het marteldal. Vanwege de helse weersomstandigheden kon de rit echter niet doorgaan. Toch bleek hij er teveel aan voor twee coureurs: Gesink stapte uit de ronde vanwege medische redenen, Di Luca vanwege een positieve plas. We wensen Danilo veel succes in zijn verdere loopbaan als postbode! Etappe 20 kon gelukkig wel doorgang vinden, zij het op het nippertje, en Nibali zorgde voor een mooi slotakkoord door in een aanzwellende sneeuwbui solo te finishen op het dak van de Giro. Een orgelpunt om u tegen te zeggen.

En zo zit het er bijna op, drie weken fietsen door het Italiaanse landschap. We zagen de complete dierentuin weer voorbijkomen; aan de kop van de wedstrijd waren het onder meer Lo squalo delle Stretto di Messina, l'Aquila di Filottrano, il Delfino di Bibione en natuurlijk de Condor van Varsseveld, vanuit de buik van het peloton beloerd door John Darwin Atapuma, terwijl Gatto, oftewel Oskar de Kat, zich meer in de staart van de groep ophield.

In de Moviemeter subleage van sportpools vond ook deze laatste dagen een hevige, ja bijna onmenselijke strijd plaats, waarbij elke slinkse streek gebruikt werd om maar boven de ander te finishen. Dit waren de opperapen van de dag, die voor even het bovenste puntje van de rots en het recht op de mooiste vrouwtjes konden claimen;

Tappa 17: justus18

Tappa 18: otherfool

Tappa 19: -

Tappa 20: Sir Tinus

Voor het algemeen klassement lijkt de strijd beslist in het voordeel van Finisterra; alleen een strategisch gekozen secret weapon door een van de naaste belagers kan hem nog de roze trui doen mislopen. Voorlopig pronkt hij echter trots rond met la maglia rosa om zijn peervormige taille:

1. Finisterra - 637 punten

2. jeroen dn urste - 625 punten

3. eRCee - 574 punten

4. McSavah - 548 punten

5. Sir Tinus - 499 punten

Overigens is de klassering van jeroen dn urste opmerkelijk te noemen, aangezien hij met Cadel Evans een van de best scorende klunzen heeft gekozen. Onderin de subleage is het bloedspannend; smurfinnekes is de huidige drager van het maglia nera, maar als de truipunten verrekend worden maken ook El Loco en De Willies nog een goede kans om permanent voorwerp van spot en hoon te worden.

Vandaag fietsen we naar Brescia, Cavendish wordt de obligate winnaar van de etappe en pakt op knappe wijze tevens de puntentrui. Kijken hoeft u eigenlijk niet, tenzij u echt niks wilt missen. Ik zeg voor de laatste maal; arrivederci, de definitieve afrekening volgt vanavond!


avatar van Finisterra

Finisterra

  • 15532 berichten
  • 4822 stemmen

Jeroen zal nog wel winnen met Cav en Viviani. Daar zet ik alleen de truipunten van Niemiec tegenover. Mijn SW brengt wel iets maar niet veel bij.


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

Hunt kon pas deze week naar Las Vegas afreizen en brak in de eerste ronde zijn teen. En dan gaat Dos Santos ook nog taunten. H**rezoon, probeer die taunt volgende keer maar eens tegen Cain. Ben echt teleurgesteld, heb ook heel wat sympathie verloren voor Dos Santos, dat Cain zijn gezicht volgende keer maar weer in een rauwe hamburger verandert.

Mark 'The Super Samoan' Hunt blijft mijn held!


avatar van eRCee

eRCee

  • 13461 berichten
  • 1986 stemmen

Girini! Eindelijk voorspelde uw reporter het eens goed, Cavendish sprintte in de slotrit van de Giro d'Italia naar zijn vijfde zege. Een indrukwekkend vertoon van wielerkennis van uw anonieme verslaggever, wiens identiteit net zo geheim is als die van The Stig.

Zoals beloofd de afrekening. De etappe van vandaag was een prooi voor Moviemeters eigen sprintkanon otherfool, die zijn handjes maar wat graag uitstrekte naar de bloemen, de champagne en de derrières van de rondemissen.

Maar dan het algemeen klassement. Het heilige tricot waar het allemaal om draait, la maglia rosa, nestelde zich pas aan het einde van de slotweek rond de ranke schouders van zijn even definitieve als rechtmatige eigenaar. En dat is:

1. Finisterra - 1179 punten

Verder op het podium:

2. jeroen dn urste - 1123

3. McSavah - 1090

De eerste achtervolgers:

4. Sir Tinus - 1047

5. eRCee - 1038

Het peloton:

6. lucdecoster - 898

7. otherfool - 888

8. justus18 - 786

9. AHWA - 785

10. citybird - 718

11. Paap - 693

12. Montorsi - 616

De bus:

13. El Loco - 440

14. smurfinnekes - 405

En schande der schandes, la maglia nera:

15. De Willies - 343 :')

De subleage in zijn totaliteit komt uit op een 14e stek. Dat kan en moet in de Tour natuurlijk een stuk beter, willen we tenminste een nieuwe hoofdsponsor vinden.

Dan tenslotte nog even de onthullingen van de secret weapons. Meest gekozen (drie maal) was onze eigen Steven Kruijswijk, goed voor exact 0 punten. McSavah en Paap speelden het het handigst met Niemiec de Pool, en zo konden zij op de valreep nog 92 punten op hun conto bijschrijven. Ook Kelderman, Atapuma en Kessiakoff (reed die mee?) werden tweemaal opgesteld, met wisselend succes.

Wel, dat was het, la ultimo ultimo kilometro is allang verreden, tijd om er een eind aan te breien. Vervolg in juli met de Tour de France, dan hopelijk weer dagelijkse reportages door de aangewezen slagman, de enige echte otherfool. Voor nu: grazia e pronto.


avatar van otherfool

otherfool

  • 18541 berichten
  • 3404 stemmen

eRCee schreef:

De etappe van vandaag was een prooi voor Moviemeters eigen sprintkanon otherfool, die zijn handjes maar wat graag uitstrekte naar de bloemen, de champagne en de derrières van de rondemissen.

You better believe it!

Heerlijke updates, eRCee al was het soms wat lang wachten Ik weet niet of uw vaste verslaggever dit niveau kan benaderen bij de Tour maar zoals het nu lijkt gaat hij er wel zijn best voor doen... misschien eerst even in juni op hoogtestage

Oh en de felicitaties aan Finisterra natuurlijk


avatar van Finisterra

Finisterra

  • 15532 berichten
  • 4822 stemmen

Hm, had geen overwinning verwacht. Stond maar nipt voor en zonder sprinters. En voor de rest bijna dezelfde ploeg als jeroen. Maar leuk.

Thanks eRCee voor de fijne en literair hoogstaande updates!


avatar van gillie24

gillie24

  • 2637 berichten
  • 1735 stemmen

Heat

Angels 8th win in a row.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Hoezo Hibbert is de verdediging van Indiana :'). Wat is die verdediging toch mak zonder Roy.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27567 berichten
  • 4183 stemmen

j0enne schreef:

Badr Hari!

Sta je dan met je grote smoel. Wat een giller.

Badr kan zich maar weer beter bezighouden met het in elkaar slaan van burgers. Dat gaat hem op dit moment beter af. Tweede fail op rij al.


avatar van j0enne

j0enne

  • 9623 berichten
  • 3859 stemmen

Je zou bijna zeggen dat dit matchfixing was.


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

Wat een onzin van reppie alweer. Als je helemaal niets weet over vechtsport kan je er maar beter je mond over houden. Of ga je ook roepen dat Ajax maar beter kan stoppen met voetballen als ze eens tegen PSV verliezen?

Badr Hari in vorm blijft momenteel met afstand de beste kickbokser op de planeet. Maar iedereen verliest wel eens, Badr is geen uitzondering. Zeker als je net terug bent van een zware blessure en daarvoor een jaar geen wedstrijd hebt gehad.


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9799 berichten
  • 2406 stemmen

Sijsling 2-0 en een break in de 3e set voor tegen Melzer. Gaat dus de goeie kant op


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9799 berichten
  • 2406 stemmen

j0enne schreef:

Je zou bijna zeggen dat dit matchfixing was.

In vechtsporten? Nee dat kennen ze daar absoluut niet. :')


Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.