- Home
- Filmforum
- Overig - Televisie
- The Cleveland Show
The Cleveland Show
FredKrueger
-
- 125 berichten
- 72 stemmen
spin-off van Family Guy met Cleveland Brown die verhuist naar een andere stad
moest wel effe aan de serie wennen maar toch wel cool dat ze zoiets maken
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3280 stemmen
Apart dat ze van het minst leuke FG personage een aparte serie maken.
yeyo
-
- 6351 berichten
- 4614 stemmen
Heb de pilot een tijd geleden gezien.. onbeschrijfelijk slecht.
Prudh
-
- 3124 berichten
- 1874 stemmen
Mega gay inderdaad. Family Guy was al een rip off van de Simpsons, dan kwam er met American Dead een rip off van een rip off en dan nu de Cleveland Show... Wat vreselijk banaal allemaal. Weer een ondeugende baby, weer beesten die doen of ze mensen zijn, weer grapjes uit de context. Bill Cosby meets Family Guy. What's next? Ik kan zo wel tien soortgelijke showtjes bedenken. En Cleveland is het stomste personage dat ze in een spin/rip off hadden kunnen gebruiken. Ik heb het na tien minuten afgezet. Boycotten die hap.
Nicholas123
-
- 292 berichten
- 284 stemmen
Tja, erg origineel is het allemaal niet natuurlijk. Neemt niet weg dat het toch behoorlijk goed is af en toe. De derde aflevering van afgelopen zondag was zeker de moeite waard.
FredKrueger
-
- 125 berichten
- 72 stemmen
komt vanaf volgende week op Comedy Central
AHWA
-
- 16922 berichten
- 1293 stemmen
We hebben al een paar afleveringen gedaan, maar wat is dit slecht zeg. Hooguit 1 of 2 originele grappen per aflevering, maar verder erg slecht.
dominion
-
- 4062 berichten
- 0 stemmen
Vond het juist wel een vermakelijke serie maar zeker niet zo leuk als Family Guy
.
