- Home
- Filmforum
- Overig - Televisie
- Welk tv-programma moet weer terugkomen op tv en waarom?
Welk tv-programma moet weer terugkomen op tv en waarom?
moviemafketel
-
- 19752 berichten
- 2118 stemmen
Welk tv-programma of serie moet weer terugkomen en waarom?
Doet die het of doet die het niet lijkt me bijvoorbeeld wel weer leuk in een nieuw jasje, maar zo zijn er nog tig voorbeelden natuurlijk.
Ben benieuwd. 
Ramon K
-
- 13575 berichten
- 0 stemmen
Voor een Briefkaart op de eerste Rang?
Daar hoeft geen waarom bij denk ik. 
Phoenix
-
- 7846 berichten
- 1418 stemmen
Veronica Mars, want dat verhaal was nog lang niet afgelopen.
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3630 stemmen
Ik vond programma's als Beauty and the Nerd en Paradise Hotel altijd wel vermakelijk.
moviemafketel
-
- 19752 berichten
- 2118 stemmen
Triviant mag ook wel terugkomen.
Verder Showmasters en Moordspel. Waren gewoon vermakelijke shows op de vrijdag.
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3630 stemmen
Oh, de Lama's moeten ook terug!
kos
-
- 46692 berichten
- 8849 stemmen
Dan kan Henk weer mooi mee doen.
.
Pruim
-
- 1483 berichten
- 723 stemmen
Geinig. Laatst in de kroeg kwam deze vraag ook nog ter sprake. We konden toen niet op de titel van een programma komen. Het ging over twee mensen die door het land moesten reizen en niet 'gepakt' mochten worden door de 'jagers' die achter hen aan zaten. Mensen thuis konden live bellen voor 'tips' over waar het tweetal zich bevond. Maar er waren natuurlijk ook mensen die de jagers verkeerde info gaven. Een soort van realityprogramma dus, voordat realityprogramma's de Nederlandse TV overlaadden. Was echt een tof concept en een leuk programma. Heeft helaas maar heel even gedraaid, dus ik waag zelfs te betwijfelen of iemand enig idee heeft waar ik het over heb. Eigenlijk heb ik namelijk zelf amper een idee waar ik het over heb. Volgens mij was Jack van Gelder de presentator, maar zelfs dat weet ik niet zeker. Volgens mij was het programma ergens halverwege de jaren negentig op TV.
otherfool
-
- 18519 berichten
- 3403 stemmen
Wanted heette dat. Leuk programma idd.
Was volgens mij te duur voor een volgend seizoen...
Pruim
-
- 1483 berichten
- 723 stemmen
Otherfool mien jonkje, je bent een held, Tros Wanted was het inderdaad. Dank. Hier een wat uitgebreidere omschrijving van dat programma. Was tof. Zou in deze tijd zeker niet misstaan denk ik. In ieder geval een stuk leuker en beter dan dat sullige telefoon-concepje dat Beau van Erven Dorens ooit bedacht heeft!
Yak
-
- 4950 berichten
- 829 stemmen
Loladamusica! Sinds dat verdwenen is, is er geen enkel goed muziekprogramma meer op de Nederlandse TV.
stinissen (crew films & series)
-
- 23442 berichten
- 76929 stemmen
Dan kan Henk weer mooi mee doen.
.
Ja dat was een top programma net als twee voor twaalf wat er gelukkig nog wel is.
BenicioDelToro
-
- 4178 berichten
- 1391 stemmen
Kon vroeger enorm geboeid kijken naar Fort Boyard, man wat was dát spannend! Vond ik toen althans.
Wat ik ook erg leuk vond vroeger: Mijn Idee.
Karl van H.
-
- 2812 berichten
- 2254 stemmen
Er is natuurlijk maar één echt antwoord mogelijk op die vraag:
DIT WAS HET NIEUWS
Dat dat programma überhaupt ooit van de buis is verdwenen mag een schande heten. Hetzelfde geldt overigens voor Nova, al was het maar omdat vervanger Nieuwsuur eenvoudigweg minder goed is.
speranza
-
- 24668 berichten
- 0 stemmen
Koot en Bie zijn nooit meer overtroffen.
mikey
-
- 28986 berichten
- 5138 stemmen
Kama Sutra, redenen kunnen zijn: kruiwagen, de klimop, wigwam, melkkoe.
kaztor
-
- 235 berichten
- 146 stemmen
Een muziekprogramma met persoonlijkheid, zoals Countdown of Toppop. Gestuntelde playback-acts in een studio zijn nou eenmaal veel leuker dan die zooi bling-bling, ho's en bitches die je tegenwoordig in videoclips krijgt.
Daarnaast moeten er live-optredens integraal op tv uitgezonden worden.
Materny
-
- 10188 berichten
- 1026 stemmen
Lang geleden was er eens een programma/show waarbij je als prijs 1 minuut lang gratis mocht winkelen. Misschien was het mijn leeftijd destijds, maar ik vond het altijd geweldig! 
Altijd meteen naar de drank met het karretje 
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Mirror Mission vond ik een te gek programma. Beetje de milde versie van Das Experiment als reality show. Erg interessant geven, helaas is het bij één seizoen gebleven. Briljante televisie.
Don Dijk
-
- 7079 berichten
- 0 stemmen
Alf (mischien dan wel voor de 121e keer herhaald maar hij blijft grappig)
moviemafketel
-
- 19752 berichten
- 2118 stemmen
Duidelijk een generatie-genoot aan het woord. Alf, ik vond het eigenlijk niet veel aan, maar keek wel dagelijks.
Don Dijk
-
- 7079 berichten
- 0 stemmen
Die gast was droog man. Is een beetje nostalgie, ik geef het toe.
Ouwe lul. 
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3630 stemmen


