• 155.512 films
  • 9.310 series
  • 27.683 seizoenen
  • 604.452 acteurs
  • 347.062 gebruikers
  • 8.766.171 stemmen
Avatar
 

Holland Sport

zoeken in:
avatar van Apollinisch

Apollinisch

  • 21263 berichten
  • 0 stemmen

(afbeelding)

- Holland Sport - weblogs.vpro.nl

- http://dewerelddraaitdoor.vara.nl/Video-detail.628.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=17207&tx_ttnews[backPid]=626&tx_ttnews[cat]=148&kalender=1274355300&cHash=852769420d

Holland Sport. Een helft van de vandaag uitgezonden seizoensafsluiter, meer heb ik van dit programma niet gezien. Maar daar gaat verandering in komen. Laat me niet langer afschrikken door de suffe titel. Te beginnen met de prachtige filmpjes van onder meer cameraman Rob Hodselmans. Zijn optreden in De Wereld Draait Door (zie link bovenin dit bericht) trok al mijn aandacht - een cinematograaf met visie en oog voor detail! - maar op iets als dit durfde ik niet te rekenen. Ontzettend sfeervol. Ook mooi:


avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 20992 berichten
  • 4206 stemmen

Erg fijn programma, ja. Toch wel (en vooral door de weergaloze filmpjes inderdaad) een van de kroonjuwelen van de publieke omroep.


avatar van BoordAppel

BoordAppel

  • 14274 berichten
  • 3089 stemmen

Holland Sport doet wat Top Gear ook kan: je enthousiast maken voor zaken waar je je niet voor interesseert. Ik geef niet zoveel om autos maar Top Gear is een erg leuk programma. Ik geef ook niet zoveel om wielrennen of roeien maar Holland Sport maakt ook dat voor me interessant.

Wilfried de Jong is een erg goede presentator en stelt altijd de juiste vragen. Hij doet het prima alleen, al vind ik het toch jammer dat Van Nieuwkerk niet meer meedoet. Leuke programmaonderdelen ook: de quiz, het fietsen en zeker ook die filmpjes inderdaad. Erg mooi.


avatar van Reijersen

Reijersen

  • 520 berichten
  • 3983 stemmen

Ik kijk dit programma al jaren. Tijdje geleden ook meer dan terecht onderscheiden met die Nipkow-schijf. Wereldprogramma dat ik nooit wil missen en anders altijd terugkijk op internet.


avatar van Don Dijk

Don Dijk

  • 7079 berichten
  • 0 stemmen

Het beste programma wat Nederland te bieden heeft imo.


avatar van Tomson_

Tomson_

  • 248 berichten
  • 3044 stemmen

Ik kijk niet zo vaak tv, maar hier ga ik toch altijd wel even voor zitten. Ik vind het vooral te prijzen dat er niet alleen aandacht wordt besteed aan de 'grote' sporten, maar dat elke sport zo nu en dan de aandacht krijgt die het verdient.

Ik heb dit veel liever dan al die praatprogramma's over voetbal, ook al ben ik een voetbal liefhebber!


avatar van Reijersen

Reijersen

  • 520 berichten
  • 3983 stemmen

En het gaat vaak ook niet eens over de sport, maar over de sporter of een bepaalde techniek of innovatie in die sport.


avatar van Wilfred Genee

Wilfred Genee

  • 1173 berichten
  • 669 stemmen

Ik kijk op de maandagavond meestal VI op rtl 7, dit is altijd de dinsdag nog op TV als programma gemist geloof ik. Zo keek ik het vroeger in ieder geval vaak.


avatar van Reijersen

Reijersen

  • 520 berichten
  • 3983 stemmen

Gister was weer de eerste aflevering van dit seizoen. Het is wat vernieuwd (qua decor). Blijft een geweldig programma!


avatar van BenicioDelToro

BenicioDelToro

  • 4178 berichten
  • 1391 stemmen

Fijn programma!


avatar van speranza

speranza

  • 24668 berichten
  • 0 stemmen

Eén van de beste programma's op de Nederlandse televisie met geweldig werk van cameraman Rob Hodselmans.


avatar van Don Dijk

Don Dijk

  • 7079 berichten
  • 0 stemmen

Helemaal meee eens, prachtige beelden schiet ie.


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 69552 berichten
  • 5547 stemmen

Wilfried de Jong stapt in deze 'roadmovie' zelf op de fiets en rijdt over de kasseien van de klassieker Parijs-Roubaix. Lukt het hem om ongeschonden over de stenen te komen? Onderweg ontmoet hij Servais Knaven, Fabian Cancellara, Kurt Asle Arvesen en 'Mister Parijs-Roubaix' Roger de Vlaeminck. Kijk donderdag 5 april 21.35 uur op Nederland 3


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.