- Home
- Filmforum
- Filmdragers en apparatuur - Algemeen
- Franse films op dvd
Franse films op dvd
kos
-
- 46706 berichten
- 8863 stemmen
Daartegenover komen er wel steeds meer franse klassiekers op DVD uit toch?
kappeuter (crew films)
-
- 74673 berichten
- 5984 stemmen
Ja dat wel:
Garde à Vue, César et Rosalie, Les Diaboliques, Les Valseuses en Le Salaire de la Peur (helaas in kleur...) schieten me te binnen.
brucecampbell
-
- 3316 berichten
- 7407 stemmen
Ook films (met ned subs) met Alain Delon zijn zeldzaam, hoewel er toch een publiek voor is, denk ik.
beckers1981
-
- 1 berichten
- 0 stemmen
Wie kan mij helpen?
Ik heb een paar jaar geleden een Franse film gezien, maar ik weet de titel niet meer!
De film gaat over eenaantal vriendinnen. Eén van die vriendinnen werk als lerares en krijgt een verhouding met een zoon van één van haar vriendinnen. Het gaat over vriendschap en de liefdes van de vriendinnen.
kappeuter (crew films)
-
- 74673 berichten
- 5984 stemmen
Franse films voor 5 euro! (Ro-Disc)
o.a. Garde a Vue, Innocence, Irreversible, Passion d'Amour (Ettore Scola!)
Mochizuki Rokuro
-
- 18942 berichten
- 16416 stemmen
Franse films voor 5 euro! (Ro-Disc)
o.a. Garde a Vue, Innocence, Irreversible, Passion d'Amour (Ettore Scola!)
Ik zag het ook ja, krijg hun nieuwsbrief ook. Fijne zaak en snelle verzending.
Quentin
-
- 10202 berichten
- 8558 stemmen
Wages of Fear laten liggen, is de ingekleurde versie.
Knisper
-
- 13041 berichten
- 1279 stemmen
Ik ben als in een reflex op fiets gesprongen en heb meteen Innocence en Irreversible voor 10 euro totaal gekocht. Mooie deal lijkt me.
Wouter
-
- 18720 berichten
- 3085 stemmen
Wages of Fear laten liggen, is de ingekleurde versie.
Zet je tv op zwartwit
dragje
-
- 5098 berichten
- 0 stemmen
Irreversible
Nou Kappeuter, daar is die dan, eindelijk voor 5 euro op dvd 
kappeuter (crew films)
-
- 74673 berichten
- 5984 stemmen
Als het Seul Contre Tous was, had ik m gekocht.
Films die ik 3,5 sterren geef hoef ik niet in bezit te hebben.
Mochizuki Rokuro
-
- 18942 berichten
- 16416 stemmen
Als het Seul Contre Tous was, had ik m gekocht.
Films die ik 3,5 sterren geef hoef ik niet in bezit te hebben.
Dat doet vermoeden dat je Seul Contre Tous nog niet hebt gezien 
sinterklaas
-
- 11819 berichten
- 3319 stemmen
Paradiso heeft er ook een hoop uitgegeven
brulletje
-
- 2 berichten
- 1 stemmen
In Filmdragers en apparatuur > Algemeen > Franse misdaadfilms kopen op internet:
waar kan ik het beste franse misdaad films op internet kopen ?
brulletje
-
- 2 berichten
- 1 stemmen
franse misdaad films recent je kan me ok mailen ?
Fikret8
-
- 6172 berichten
- 4238 stemmen
Ligt er maar net aan welke Franse misdaadfilm(s).
Erwinner
-
- 33715 berichten
- 3079 stemmen
Heb gister een geweldige Franse misdaadfilm gezien.
Vreemd dat het zo'n onbekende film is gebleven, heb me
ontzettend onverwacht vermaakt ermee.
Ni Pour, ni Contre (Bien au Contraire) (2002)
Weet niet of het overal te verkrijgen is.
LaCosaNostra
-
- 167 berichten
- 42 stemmen
Le Clan Des Sicilians is ook zo lastig te vinden 
Boenga
-
- 2638 berichten
- 1542 stemmen
Misschien vertel ik niks nieuws, maar dvdigital.nl heeft een aparte afdeling Franse films (met nl ondertitels)... (meer dan wat ik België kan vinden...)
Boenga
-
- 2638 berichten
- 1542 stemmen
Steeds groter aanbod, en voor het grootste deel goedkoper dan de rechtstreekse concurrenten, bij http://www.cosmox.nl/ - http://www.cosmox.be/
Bart Simpson
-
- 2153 berichten
- 0 stemmen
Ik heb 2 dagen geleden een film besteld bij bol.com:
Lacombe Lucien
Ik weet niet of alleen de titel Frans is, maar ik denk dat de film zelf ook Frans is. Ik heb hem nog niet binnen.
kappeuter (crew films)
-
- 74673 berichten
- 5984 stemmen
Leuke film voor een koopje:
93.9
-
- 3124 berichten
- 4209 stemmen
In Film > Algemeen > Franse DVD vaak met Nederlandse ondertitels:
Was laatst in de Fnac in Frankrijk en verbaasde me dat heel veel (hier in Nederland moeilijk te verkrijgen) DVD's daar te kopen zijn met ondertitels in het o.a Duits, Italiaans, Engels en Nederlands.
Zo wie zo natuurlijk zeer goed dat er ondertiteling in alle denkbare talen is.
Laten we eerlijk in een 'goede wereld' zou iedere dvd die uitgebracht wordt voorzien moeten zijn van ondertiteling in alle talen.
Why not? Waarom niet? pourquoi ne pas? perché non?
Een van de verworvenheden van de dvd waren toch de extra's. Bij de eerste DVD's die jaren geleden verschenen zaten naar mijn idee ook vaker subtitels. Maar daar kan ik naast zitten.
Anyway, weet iemand een Nederlandse site waar je gemakkelijk Franse dvd's met Nederlandse ondertiteling kunt bestellen?
starbright boy (moderator films)
-
- 22421 berichten
- 5127 stemmen
Waarom? Rechten, zo simpel is het. Meer ondertiteling is alleen mogelijk als het mag volgens de rechten die je hebt. Als je alleen de DVD-rechten voor Frankrijk hebt kan het een eis zijn om alleen Franse ondertiteling op de DVD te zetten zodat de productiemaatschappij de rechten in Vlaanderen en Nederland weer aan een andere partij kan verkopen.
En de DVD-markt van Nederland is vaak één met die van Belgie en Frankrijk. Veel grote filmmaatschppijen zien het als een regio (universal bijvoorbeeld) , vandaar dat er extra veel overlap is. Er zijn ook ontzettend veel Nederlandse releases (veel A-film en filmfreak bijvoorbeeld) die in samenwerking met Franse labels uitgebracht worden. De Franse DVD markt is vaak wel wat duurder dan de Nederlandse.
Boenga
-
- 2638 berichten
- 1542 stemmen
En de DVD-markt van Nederland is vaak één met die van Belgie en Frankrijk. Veel grote filmmaatschppijen zien het als een regio (universal bijvoorbeeld) , vandaar dat er extra veel overlap is.
Een beetje raar, of ik ben traag van begrip: als er zoveel overlap is, hoe komt het dan dat wij hier zo weinig Franse films met NO kunnen vinden? En waarom, als dat overlapt, zijn een aantal titels dan blijkbaar wél in Frankrijk te vinden? Nauwelijks Franse films met NO in België en Nederland, wel Franse films met NO in Frankrijk zelf??? Bizar toch.
En: de vraag van 93.9, gekopieerd en geplakt: weet iemand een Nederlandse site waar je gemakkelijk Franse dvd's met Nederlandse ondertiteling kunt bestellen?
chevy93
-
- 12755 berichten
- 1325 stemmen
Nederland heeft geen overlap met Frankrijk, maar met België en Luxemburg. Vandaar dat op de achterkant ook vaak een Nederlandse en een Franse synopsis staat.
Brix
-
- 19689 berichten
- 5125 stemmen
Onverkwikkelijk die 'rechten' toestand.
Hetzelfde zie je heel vaak bij de Amerikaanse, Engelse, en Italiaanse films (etc.) die in Duitsland te koop zijn, maar hier niet.
Ondertiteling in tal van talen, behalve in 't Nederlands 
Aan die slechte verkrijgbaarheid van Franse films met Nederlandse subs erger ik mij ook zeer.
De gecombineerde Belgische en Nederlandse markt moet toch groot genoeg zijn om zoiets rendabel te maken.
joostfilm
-
- 1 berichten
- 0 stemmen
In De Site > MovieMeter pakketservice > Algemeen discussietopic:
Ik ben al heel lang op zoek naar 2 films, maar dan met (liefst Nederlandse) ondertiteling:
1 = Un Elephant ca trompe enormement
2 = nous irons tous au paradis
Deze films zijn wel in Frankrijk bij Amazon.fr te koop, echter zonder ondertitels.
Wie weet waar deze als dvd('s) wel te koop zijn met ondertiteling. Wellicht zijn ze ooit in belgie wel 2-talig aangeboden.
Het zou prachtig zijn als dit et vinden was,. Indien, niet, wie weet hoe je in contact kunt treden met de uitgever/producent ?
kappeuter (crew films)
-
- 74673 berichten
- 5984 stemmen
Les Petits Mouchoirs slechts €6,99 bij BOL.

