- Home
- Filmforum
- Filmdragers en apparatuur - Algemeen
- DVD bestanden achtereen zetten
DVD bestanden achtereen zetten

amco
-
- 197 berichten
- 2473 stemmen
Ik heb verschillende kleine avi's tot dvd formaat geconverteerd, maar hoe kan ik deze nu achtereen zetten zodat ze op 1 dvd geraken? ik gebruik nero om ze te branden.

Da Jando
-
- 1383 berichten
- 897 stemmen
Ik weet het niet zeker, maar volgens mij kan dat niet. Ik denk dat je de verschillende avi's eerst aan elkaar moet monteren (met een willekeurig montageprogramma) en vervolgens converteren naar één avi. Die avi weer converteren naar een dvd bestand, en dan pas branden met nero.

cornelis
-
- 4741 berichten
- 671 stemmen
Je hebt de AVI's waarschijnlijk naar MPEG2 geëncodeerd. Dat zou goed zijn. Maar voordat je met Nero de daadwerkelijke schijf kunt branden, moet je de DVD 'authoren', dwz met behulp van een authoringprogramma (er zijn er diverse). In dat prgramma kun je een DVD voorbereiden, met de filmpjes erop, en met een (aan te passen) menu.
Het resultaat van zo'n authoringprogramma is een map met daarin twee folders, TS_VIDEO en TS_AUDIO. Die laatste is leeg, die eerste bevat VOB-bestanden. Die folders kun je in Nero branden naar een DVD-Videoschijf.