• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.316 stemmen
Avatar
 
banner banner

Furyou Shounen: 3000-Nin no Atama (2012)

Misdaad / Drama | 74 minuten
2,00 2 stemmen

Genre: Misdaad / Drama

Speelduur: 74 minuten

Alternatieve titel: The Total Number of 3000 Juvenile Delinquents

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Keiji Miyano

Met onder meer: Kumiko Akiyoshi, Kenji Ezure en Shinzô Hotta

IMDb beoordeling: 7,2 (21)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Furyou Shounen: 3000-Nin no Atama

Sendo zit op een technische school met een erg slechte reputatie. Van de ongeveer 3000 leerlingen wordt ongeveer de helft als crimineel aanzien. Sendo wint de macht van het tweede jaar na een beslissend gevecht, maar ziet het nog grootser. Hij wil de sempai van de gehele school worden. Maar dan ontmoet Sendo Eriko, en zij ziet Sendo's vechtgedrag niet zitten.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

Matig.

Ondertussen een bekend gegeven. De school waar voornamelijk criminele jongeren zitten. Klit samen in groepjes, er wordt een hoop gevochten en na verloop van tijd komen de geboren leiders bovendrijven. Een variatie op de Crows reeks, maar het concept is uiteraard wel al iets ouder.

Beetje aan de goedkope kant. Visueel maar wat kaal en karig, ook de soundtrack stelt niet al te veel voor. Acteerwerk kan er wel nog mee door, vooral Sendo zelf weet toch aardig te overtuigen. Sterke rol.

Kan mij ook wel steeds vermaken met dit soort filmpjes. Regisseur doet er ook goed aan de film niet eindeloos te rekken, 75 minuten voor een herhaling van een bekend verhaaltje is ook meer dan genoeg. Alleen qua uitwerking wat braaf en het voegt niet bijster veel toe aan de bestaande films in het genre, maar op zich wel vermakelijk.

2.0*