• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.356 stemmen
Avatar
 
banner banner

This Naked Age (1933)

Documentaire | 56 minuten
1,25 2 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 56 minuten

Alternatieve titels: Back to Nature / This Nude World / The Nudist World

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Michael Mindlin

Met onder meer: Leo Donnelly

IMDb beoordeling: 5,2 (108)

Gesproken taal: Duits, Frans en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot This Naked Age

"Authentic Trip Through An American NUDIST COLONY!"

Deze documentaire over het nudisme, een leefstijl waarbij de beoefenaar graag ongekleed is, belicht verschillende aspecten van het heden ten dage nog steeds omstreden verschijnsel. Zo wordt onder andere de moraliteit omtrent nudisme aan de kaak gesteld. Meerdere wereldsteden worden aangedaan tijdens de zoektocht naar antwoorden.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van alexspyforever

alexspyforever

  • 21517 berichten
  • 2328 stemmen

Een documentaire over nudisme uit de jaren 30. Is het interessant? Niet echt. Naakte lijven in zwart-wit gefilmd het is niet meteen goed promotie voor zon en zee. Ook de manier waarop het naakt in de nudistenkampen wordt gefilmd (eerst in New York, later in Parijs en tenslotte in Duitsland waar het blijkbaar is ontstaan en niet zoals ik eigenlijk verwachtte in Frankrijk) is ronduit saai. Vaak worden de naturisten van de achterkant gefilmd waarbij ze gymnastiek of andere atletische oefeningen doen solo maar ook vaak in groep. Het wordt op den duur repetitief en slaapverwekkend. In het midden van de film dan verrassend full frontal nudity van een jonge dame die van een trap afkomt. Het is voorbij voor je het weet. De film gaat daarna weer verder op dezelfde monotone wijze. Ik had liever gehad dat ze iets meer met beelden uit het verleden hadden gewerkt, een soort evolutie haddden geschetst. Dit was gewoon te eentonig om een uur te kunnen boeien.