• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.360 stemmen
Avatar
 
banner banner

Finn (2013)

Familie | 90 minuten
3,04 60 stemmen

Genre: Familie

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Frans Weisz

Met onder meer: Daan Schuurmans, Mels van der Hoeven en Jan Decleir

IMDb beoordeling: 6,6 (378)

Gesproken taal: Nederlands

Releasedatum: 11 december 2013

Plot Finn

Als Finn (9) een mysterieuze man ontmoet die betoverd mooi op een viool speelt, wil hij dat ook graag leren. Maar zijn vader wil liever dat hij gewoon gaat voetballen, net als alle andere jongens, en verbiedt het hem. Finn snapt niet waarom, maar zijn vader wil er niet over praten. Finn besluit stiekem toch les te nemen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Finn's vader

Mevrouw Eissing

Juf Leonore (Finn's lerares)

Rinus Dozeman

Inty - Erik's moeder

Rogier - Erik's vader

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5883 stemmen

De nieuwste van Frans Weisz, scenario door Janneke van der Pal.


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Finn is een "magische, spannende en ontroerende kerstfilm voor de hele familie."

Vanaf 11 december in de bioscoop (A-film)


avatar van Quido

Quido

  • 14649 berichten
  • 6106 stemmen

Ben hier erg benieuwd naar.


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Officiële poster geplaatst.


avatar van predator

predator

  • 1665 berichten
  • 1948 stemmen

Goodfella vond 'm heel slecht. Ben benieuwd waarom.


avatar van movrednas

movrednas

  • 1 berichten
  • 1 stemmen

Ontroerende mooie film! Kinds vanaf 6 jaar!


avatar van berd

berd

  • 1 berichten
  • 1 stemmen

Wij hebben deze film vandaag gezien en ervan genoten! Mooi!


avatar van Quido

Quido

  • 14649 berichten
  • 6106 stemmen

Is ie nou nooit uitgebracht op DVD? Nergens te vinden.


avatar van marbas

marbas

  • 37 berichten
  • 34 stemmen

Heb de film nog niet gezien, en veronderstel dat het een mooie film is, maar dat een jochie van negen zelf muziekles neemt komt mij erg onwaar over.


avatar van boemboem27

boemboem27

  • 1530 berichten
  • 1363 stemmen

prachtige en mooie ontroerende film.

genieten vanaf de eerste minuut.

en niet alleen voor de kids....


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23434 berichten
  • 76919 stemmen

Teleurstellende jeugdfilm die maar niet op gang komt en daarbij is het jongetje totaal verkeerd gecast. De films van Frans Weisz kunnen me in het algemeen toch al niet bekoren.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7580 berichten
  • 7489 stemmen

Prima familiefilm die lekker wegkijkt, verhaal is ook goed.


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11900 berichten
  • 5305 stemmen

Dat kind deed me aan mezelf denken in de brugklas: het állerbraafste jongetje van de klas uithangen, en het dan nog gek vinden dat men zich aan je gaat irriteren. Leuke poging tot magisch realisme, dat wel. Schuurmans, Verboom, Arean en ook Decleir: leuke mensen in de verkeerde film.

2,0*


avatar van Davido

Davido

  • 184 berichten
  • 627 stemmen

Ontroerende film. Verhaal is mooi in beeld gebracht. Hoe belangrijk je hard te volgen. Onze kinderen (7&9) zater er helemaal in. Mooi eind had van ons nog wel even mogen voortduren.


avatar van Robi

Robi

  • 2526 berichten
  • 2525 stemmen

Jeugdfilm over een jongen die graag viool wil leren spelen. De setting en de acteurs komen wel sympathiek over. Maar het verhaal is niet echt boeiend en gaat op een gegeven moment ook vervelen dat je het eigenlijk wel gelooft. Ook zijn de acteerprestaties van met name de hoofdrolspeler niet echt om over naar huis te schrijven.


avatar van Robi

Robi

  • 2526 berichten
  • 2525 stemmen

Vandaag heb ik de film weer eens gezien en hij kwam me nog wel bekend voor, ook al wist ik niet meer hoe het verhaal ging. Als ik nou mijn vorige recensie terug zie ben ik het daar toch niet meer mee eens. Zo slecht als toen vind ik de film zeker niet als ik hem nu weer zie. Ook de acteerprestaties zijn toch echt wel best ok. En ook het verhaal bouwt best mooi op. Mijn grootste bezwaar nu is dat ik de film tegen het einde wel erg zoetsappig vind. De kerstsfeer en het sentiment worden aan het eind wel erg opgedrongen. Het begin van de film, toen je nog niet wist hoe het ging aflopen en waar de film precies over ging was eigenlijk sterker.