• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.041 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.687 stemmen
Avatar
 
banner banner

Meng Gui Xue Tang (1988)

Sciencefiction / Horror | 92 minuten
1,50 2 stemmen

Genre: Sciencefiction / Horror

Speelduur: 92 minuten

Alternatieve titel: The Haunted Cop Shop of Horrors 2

Oorsprong: Hongkong

Geregisseerd door: Jeffrey Lau

Met onder meer: Jacky Cheung, Ricky Hui en Charlie Cho Cha-Lee

IMDb beoordeling: 5,5 (234)

Gesproken taal: Kantonees

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Meng Gui Xue Tang

Een speciaal getrainde politie-eenheid wordt er op uit gestuurd om een stad te bevrijden. De stad wordt geteisterd door allerlei lugubere vijanden zoals vampieren, geesten en kannibalistische zombies.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Kam Mak Kei / Mark

Man Chiu

Bad Luck

Lazy Bone

Dai Bo Bo / Hung Dai Dai

Little Bald

Vampire in red

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12839 stemmen

Lawaai.

Echt van minuut 1 tot minuut 92 is deze film één en al drukte. Zwaar overdreven acteerwerk, idioot lollige melodietjes, roepende acteurs, razend tempo, vaak vluchtige jokes, soms amper te volgen, soms het cliché voorbij.

Je moet er tegen kunnen, sowieso geen film voor de HK leek lijkt me, of die stijl moet je écht goed liggen. Persoonlijk was mij dit iets té druk, vooral ook omdat ik de humor nogal matig vond en het horror gedeelte zoals wel vaker bij dit soort films niet echt uit de verf kwam.

Toch is het in de basis al het type film waarmee Lau groot zou worden. Vind z'n later werk ook absoluut niet slecht, alleen was daar nog wat verfijning voor nodig. Deze vroege werkjes zijn iets te uitzinnig en iets te ruw om echt leuk te zijn. Al zijn er best wel een paar momenten die voor een lach gezorgd hebben.

2.0*