În Fiecare zi Dumnezeu ne Saruta pe Gura (2001)
Genre: Drama
Speelduur: 95 minuten
Alternatieve titels: Everyday God Kisses Us on the Mouth / În Fiecare zi Dumnezeu ne Sărută pe Gură
Oorsprong:
Roemenië
Geregisseerd door: Sinisa Dragin
Met onder meer: Dan Condurache, Ana Ciontea en Horatiu Malaele
IMDb beoordeling:
6,9 (245)
Gesproken taal: Roemeense
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot În Fiecare zi Dumnezeu ne Saruta pe Gura
Portret van een moordenaar, die de liefde vindt bij een gans en - uiteindelijk- God. Na de val van het communisme komt een moordenaar weer vrij. Hij vervalt echter al snel weer in zijn oude gewoontes als hij een kaartspelletje verliest.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments
ichi
-
- 788 berichten
- 7206 stemmen
Ik heb vernomen dat deze binnenkort op de tv komt, of is ie al geweest? Zeker kijken, ik mag graag kijken naar sepia, zoals in het in sepia geschoten Of Freaks and Men.
narva77 (crew films)
-
- 12722 berichten
- 6540 stemmen
Wat is Sepia? Heb 'Of Freaks and Men' ook gezien, daarom vraag ik het.
gimli f
-
- 1454 berichten
- 0 stemmen
We hebben hier dus te maken met een "gitzwart-komische somberte in een eigenzinnige film" (VARA-gids), blijkbaar dus geschoten in sepia maar volgens de gids (ook) in zwart-wit.
Lijkt me allerinteressantst. Ik ben zeer benieuwd!
hugohei
-
- 2149 berichten
- 2347 stemmen
De titel klinkt toch een beetje naar ongewenste intimiteiten. Ik leer m'n dochters tenminste om niet met dat soort mannen mee te gaan.
gotti
-
- 14075 berichten
- 5883 stemmen
Viel me een beetje tegen. Zwak verhaaltje (had te weinig inhoud) en ook de cast presteert ondermaats. 2*
hugohei
-
- 2149 berichten
- 2347 stemmen
De eerste drie kwartier (of zo) fascineerde de film me, maar daarna leek er een soort willekeur gevolgd te worden : gebeurtenissen kwamen en gingen... Veel wreedheid en botheid. Heel mooie momenten, af en toe. Maar de tweede helft leek een roes, of een droom, of een soort wodka-delirium misschien nog eerder...
God wat werd er gigantisch gezopen in deze film.
Sjan
-
- 777 berichten
- 2748 stemmen
Indringend beeld van het droeve bestaan van een ouwe zuiplap die na terugkomst uit de gevangenis gewoon weer zijn ouwe zuipers- en neukersleven oppakt. Door het kleurgebruik (wat dus sepia heet, zie ik hierboven) komt het leven van die mensen en van Dumitru nog troostelozer en leger over. De film gaat alleen niet ergens naar toe en hij is vrij saai op sommige momenten. 3*
gimli f
-
- 1454 berichten
- 0 stemmen
Op zich interessante film, mooi geschoten (in sepia dus, niet in zwart/ wit, wat ik ergens las) en behept met een aardig relaas over een triestige man. Wel een wat onevenwichtige film, waarin niet alles even sterk overkomt. Verder heb ik het religieuze, goddelijke aspect van de film grotendeels gemist, geloof ik (!?).
Toch wel aardig. Ik geef ***
NERD
-
- 1718 berichten
- 1429 stemmen
De titel klinkt toch een beetje naar ongewenste intimiteiten. Ik leer m'n dochters tenminste om niet met dat soort mannen mee te gaan.
Met God?? 
Het laatste nieuws

'The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes' weg bij Netflix en nu een succes op Videoland

Goed beoordeelde dramaserie 'Rivals' krijgt een tweede seizoen dit jaar: wat weten we erover?

HBO Max-kijkers vol lof over eerste aflevering 'A Knight of the Seven Kingdoms'

Netflix breidt komend jaar het Koreaanse aanbod flink uit
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.

