• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.360 stemmen
Avatar
 
banner banner

Die Nordsee von Oben (2011)

Documentaire | 93 minuten
3,00 1 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Duitsland

Geregisseerd door: Silke Schranz en Christian Wüstenberg

Met onder meer: Udo Wachtveitl

IMDb beoordeling: 7,2 (122)

Gesproken taal: Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Die Nordsee von Oben

De eerste Duitse documentaire die de Noordzee uitsluitend vanuit vogelperspectief laat zien. Met het perspectief verandert alles. De film toont een reis van de Duitse Noordzeekust van Emden in Oost-Friesland langs de Waddenzee via de Elbe stroomopwaarts naar Hamburg en eindigt bij de noordelijkste punt van Duitsland, op Sylt. De beelden zijn gefilmd vanuit een helikopter.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Knisper

Knisper

  • 13038 berichten
  • 1278 stemmen

Gezien op vakantie op Spiekeroog. Is ook meer een lokale productie en zal daarom ook maar net aan de toelatingscriteria voldoen. Voor de vakantie was het in ieder geval leuk om te zien, maar nieuwe inzichten haal je verder niet uit deze film.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23434 berichten
  • 76919 stemmen

Nee hoor heeft ook in de Duitse bioscoop gedraaid.


avatar van Knisper

Knisper

  • 13038 berichten
  • 1278 stemmen

Ja, maar dan wel met een reeks aan enkele dvd-vertoningen in filmzalen en niet met een echte bioscooprelease waarbij de film ook daadwerkelijk een week geprogrammeerd staat.