• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.063 stemmen
Avatar
 
banner banner

Graceland (2012)

Misdaad / Thriller | 84 minuten
3,32 14 stemmen

Genre: Misdaad / Thriller

Speelduur: 84 minuten

Oorsprong: Filipijnen

Geregisseerd door: Ron Morales

Met onder meer: Arnold Reyes, Menggie Cobarrubias en Dido De La Paz

IMDb beoordeling: 6,6 (1.727)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Graceland

"A life for every lie."

Marlon Villar werkt als chauffeur voor het corrupte congreslid Manuel Changho. Ondanks dat hij een redelijk salaris heeft, is het niet genoeg om zijn vrouw te helpen; zij moet een orgaantransplantatie ondergaan. Als hij op een dag Changho's dochter Sophia en zijn eigen dochter Elvie van school haalt wordt hij aangehouden door een agent. Dit blijkt echter een ontvoerder te zijn die Elvie voor Sophia aanziet. Hij kidnapt haar en vertelt Marlon dat hij de losgeld eis aan Changho moet overbrengen. Marlon, doodsbang en radeloos, zal een manier moeten vinden om zijn dochter terug te krijgen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Marlon Villar

Detective Ramos

Elvie Villar

Mrs. Marcy Changho

Sophia Changho

ChiChi Body Double

ChiChi's Grandmother

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van toerist

toerist

  • 7 berichten
  • 8 stemmen

Ik heb deze film gezien tijdens het filmfestival 2012 in Gent. De omschrijving sprak me aan en bijgevolg ging ik naar de film. In de inleiding gaf Ron Morales aan dat dit nauw samenhangt met de werkelijkheid in de Filipijnen. Het verhaal is wat mij betreft bijhoorlijk goed, cast is goed uitgewerkt!

Zeker mijn aanrader van het filmfestival!

Ps. Vorig jaar vond ik Headhunters dé aanrader van het filmfestival van Gent.


avatar van Movie-Addicted

Movie-Addicted

  • 2221 berichten
  • 3435 stemmen

Vermakelijk klein filmpje uit de pijnen. Erg goed plot en redelijke acteerprestatie's. Ik was verrast, maar wel met gemengde gevoelens.

*3.5


avatar van Piratje

Piratje

  • 414 berichten
  • 421 stemmen

Vrij vlot verhaal.

Beetje jongensachtig maar toch spannend.

Af en toe humor mag.

Aanrader

*4,0


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Strakke wraakthriller die naar het einde toe nog een paar verrassende wendingen in petto heeft. Het verhaal, met daarin naast kidnapping aandacht voor corruptie, armoede en seksueel misbruik van minderjarigen, wordt door regisseur Ron Morales vlot verteld. Naar mijn mening een van de betere films in dit genre.