• 16.281 nieuwsartikelen
  • 179.834 films
  • 12.374 series
  • 34.298 seizoenen
  • 650.990 acteurs
  • 199.598 gebruikers
  • 9.413.522 stemmen
Avatar
 
banner banner

Den-Sen (2006)

Horror / Thriller | 79 minuten
2,50 1 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 79 minuten

Alternatieve titel: Suicide DVD

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Shozin Fukui

Met onder meer: Daisuke Jomoto, Sakurako Makino en Makiko Mizote

IMDb beoordeling: 5,3 (69)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Den-Sen

Een journaliste krijgt een mysterieuze video per post. Nadat ze de video bekeken heeft wordt ze nooit meer teruggezien. Twee collega's gaan op onderzoek uit en vinden een opname die ze gemaakt heeft terwijl ze de mysterieuze video bekijkt. Als ze daarop een schim van een tweede vrouw opmerken vrezen ze het ergste.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87638 berichten
  • 12932 stemmen

Lastig, maar zeker een teleurstelling.

Den-sen is 100% genrewerk. Een Japanse found footage waar een klein reportageploegje van een onbetekenende zender op zoek gaat naar de oorsprong van een tape die mensen aanzet om zelfmoord te plegen. Eentje uit de 1000 en dat is deze film dan ook. Best oké gebracht, aardig vermaak en kort genoeg om niet te vervelen, maar opvallend en/of hoogstaand is het zeker niet.

Het enige wat opvalt is de zware, noisy soundtrack. Ook meteen het enige element waar je de hand van Fukui in herkend. En daar ligt uiteraard het hele probleem, want Fukui's kunde gaat compleet verloren in een typische genrefilm als deze.

Uiteindelijk reken ik de film er zelf niet op af, in z'n genre is het middelmaat, maar best kijkbare middelmaat. Toch hoop ik dat Fukui z'n tijd wat beter gaat besteden. Ofwel is dit een compleet mislukt experiment, ofwel een soort van fundraiser voor z'n meer eigen projecten? Ik hoop vooral het laatste.

2.5*