• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.356 stemmen
Avatar
 
banner banner

Drei Schräge Vögel (1960)

Komedie | 107 minuten
2,50 5 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 107 minuten

Alternatieve titels: Der Teufel Hat Gut Lachen / The Devil May Well Laugh / Eine Nacht in Campione

Oorsprong: Zwitserland

Geregisseerd door: Kurt Früh

Met onder meer: Max Haufler, Theo Lingen en Ruedi Walter

IMDb beoordeling: 6,4 (86)

Gesproken taal: Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Drei Schräge Vögel

De duivel (Walter Morath) verleidt mensen met geld en bezittingen. Ook de drie zwervers Barbarossa (Max Haufler), Clown (Ruedi Walter) en Dürst (Zarli Carigiet) kunnen de verleiding van geld niet weerstaan als de duivel hen het winnende nummer van een roulette in Konstanz geeft. Dit leidt echter tot een ruzie met als gevolg dat Barbarossa besluit de anderen te verlaten. Dürst en Clown vinden hem weer in een hotel in Ticino. Het duurt echter niet lang voordat het trio hun geld heeft gespendeerd en weer net zo arm en zorgeloos is als voorheen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Darbie

Darbie

  • 1519 berichten
  • 6022 stemmen

Best wel leuke en -in zwart/wit- fraai gefotografeerde Zwitserse 'schelmenroman' van een halve eeuw geleden.

Werd uitgezonden in het kader van de Zwitserse Nationale Feestdag (1 Augustus) en het hoofdthema uit de film was 'geld maakt niet gelukkig'.