• 16.142 nieuwsartikelen
  • 179.474 films
  • 12.319 series
  • 34.179 seizoenen
  • 650.437 acteurs
  • 199.440 gebruikers
  • 9.403.615 stemmen
Avatar
 
banner banner

Killdozer (1974)

Horror / Sciencefiction | 74 minuten
2,12 16 stemmen

Genre: Horror / Sciencefiction

Speelduur: 74 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jerry London

Met onder meer: Clint Walker, Carl Betz en Neville Brand

IMDb beoordeling: 5,0 (2.216)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Killdozer

"Everyone Knows a Machine Cannot Kill. Except the Machine."

Bouwvakkers die werken aan een landingsbaan op een eiland in de Stille Oceaan krijgen te maken een buitenaardse, niet-materiële levensvorm die daar in een meteoriet is neergestort. Als de bouwvakkers de meteoriet willen verwijderen, springt de levensvorm over naar een grote bulldozer en terroriseert vervolgens de bouwvakkers.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Lloyd Kelly

Dennis Holvig

Chub Foster

Jules 'Dutch' Krasner

Mack McCarthy

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van zombie

zombie

  • 987 berichten
  • 6099 stemmen

Maximum Overdrive avant la lettre.

Matige tv-film over een aantal werklui op een eiland die geterroriseerd worden door een op hol geslagen bulldozer. Veel scenes spelen zich 's nachts af, zodat je bar weinig ziet. Helaas is er ook geen gore te bespeuren, dus het enige dat rest is een radiografisch bestuurbare bulldozer. Misschien leuk voor mensen die hun kamer hebben behangen met posters van bulldozers, maar voor anderen is het niet echt interessant.


avatar van zombie

zombie

  • 987 berichten
  • 6099 stemmen

Behalve de titel !


avatar van frolunda

frolunda

  • 1115 berichten
  • 4602 stemmen

Vraag me af of de band Killdozer zich naar deze film vernoemt heeft.Hun muziek lijkt me vooraleerst beter dan deze film.


avatar van wendyvortex

wendyvortex

  • 5196 berichten
  • 7280 stemmen

Slechtgemanierde meteoriet springt over naar een bulldozer en die vermoordt alle aanwezige werklui! What's not to like?! Verwacht geen bloederige toestanden, want die werklui springen bijvoorbeeld in een pijp voordat het bulldozer-monster toeslaat .... en dan zien we de bulldozer vakkundig de pijp vermorzelen.

Karakterontwikkeling met 6 man in 77 minuten? Tuurlijk niet.

Spanning? Nou zo hard kan dat ding niet, je moet er bijna voor gaan liggen, wil je overreden worden door de killdozer.

O ja boven mijn bed hangt een grote poster van een bulldozer en Killdozer is een fijne noiseband....dat help wel.


avatar van goliathje

goliathje

  • 33 berichten
  • 314 stemmen

Vreemde film vol onwaarschijnlijkheden. Kwam 'm tegen op YouTube. Toch een vreemde, bevreemdende film. Duidelijk zeer low budget uit de jaren 70.


avatar van clubsport

clubsport

  • 3909 berichten
  • 7004 stemmen

Een b horror filmpje die helaas te wensen over laat , geen gore te weinig spanningsopbouw .

Jammer want met dit originele idee had wellicht veel meer in gezeten .


avatar van robertinho

robertinho

  • 1514 berichten
  • 2962 stemmen

Genoeg troep gezien wat kon vermaken. Daar reken ik dit niet onder.


avatar van joolstein

joolstein

  • 10945 berichten
  • 9050 stemmen

Niet zo gek of leuk als je zou verwachten van een "bulldozer wordt moordmachine door een begraven meteoriet", maar het was oké. Gemaakt voor de televisie als ABC Movie of the Week (1969-1978) Natuurlijk zou het beter zijn als het niet voor tv was gemaakt Dit belachelijke uitgangspunt vraag eigenlijk om iets wilds met mensen die werden platgedrukt. Niet om de middelbare mannen die met elkaar ruzieden op een bouwplaats op een eiland "voor de kust van Afrika" die er nu zijn te zien.Weet niet hoe de meeste van deze bouwvakkers er in slagen om door die grote, trage, logge, luidruchtige gele machine te worden gedood, maar goed, je kunt geen Killdozer hebben zonder wat te doden, toch? En ach het bezat een aardig tempo. Maar heel erg sterk was deze tv-film niet! (gekeken i.v.m. een challenge op Letterboxd; Watch a movie with an actor named Clint that does not have the last name Eastwood. Clint Walker)