• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.901 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.958 gebruikers
  • 9.370.024 stemmen
Avatar
 
banner banner

La Sombra de Nadie (2006)

Thriller | 105 minuten
3,33 3 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 105 minuten

Alternatieve titel: The Shadow of No One

Oorsprong: Spanje

Geregisseerd door: Pablo Malo

Met onder meer: José Luis García Pérez, Philippine Leroy-Beaulieu en Ana Lucía Billate

IMDb beoordeling: 5,7 (154)

Gesproken taal: Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot La Sombra de Nadie

1967. De winter is bijna voorbij. De negenjarige Laura wordt dood gevonden in een moeras nabij een weeshuis midden in de Pyreneeën. Een maand later arriveert Marco in een stadje vlakbij die plek om er zijn intrek te nemen in de zolderkamer van een oud huis. Ondertussen constateert Julia, het hoofd van het weeshuis, dat Monica zich steeds vreemder gedraagt. Zij is de oude kamergenote van Laura en denkt dat haar geest is teruggekomen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mac Hammer Fan

Mac Hammer Fan

  • 6014 berichten
  • 7444 stemmen

Deze horrorthriller is uit op DVD in Spanje met Engelse onderschriften.

La Sombra de Nadie. Comprar película DVD en DVDGO, tienda online.


avatar van arno74

arno74

  • 8700 berichten
  • 3342 stemmen

Onterecht vergeten film, en veel te laag gewaardeerd (op IMDb), die aan vrijwel iedereen voorbij is gegaan.

Het heeft misschien niet de grote namen, budget of marketing van een film als El Orfanato (2007), misschien is toen zelfs alle aandacht naar die film gegaan waardoor deze ongemerkt bleef, maar deze film mag er zeer zeker ook wezen.

De openingsminuten tonen een cinematografisch erg sterke scène die me aan Tarkovsky deed denken. En de rest is een goed in elkaar gestoken mysterie op een meisjesinternaat die ontrafeld dient te worden. Vlakbij het internaat wordt een dood meisje in een meer gevonden, zij was ooit als vondeling naar het internaat gebracht, en haar geest kan geen rust vinden zonder dat eerst de geheimen uit haar verleden worden ontrafeld.

Vlekkeloos is het niet, zo is het soms wel opletten om de draad niet kwijt te raken, zit er een element in (braille) die niet helemaal bij de film past, en zijn de scènes met de geesten heel klassiek (make-up i.p.v. CGI). Maar de pluspunten van deze film wegen zeker op tegen de minpuntjes.

Prima subtiele en brede horrorthriller met een onderliggende spanning, nette acteerprestaties, en lekker sfeervol. Bijna 4*.


avatar van John Milton

John Milton

  • 24218 berichten
  • 13383 stemmen

Pretty much onvindbaar dit om online te kijken met nl of Engelse subs, of niet arno74?

(ik ben niet zo van de fysieke dvd's )


avatar van arno74

arno74

  • 8700 berichten
  • 3342 stemmen

John Milton schreef:

Pretty much onvindbaar dit om online te kijken met nl of Engelse subs, of niet arno74?

(ik ben niet zo van de fysieke dvd's )

Klopt helaas, zelf zag ik het op TV, ik zag op Amazon wel een tweedehands DVD maar ik vraag me af of het echt beschikbaar is. Mocht ik er aan kunnen komen dan laat ik het je weten .