• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.965 gebruikers
  • 9.370.105 stemmen
Avatar
 
banner banner

Baci e Abbracci (1999)

Komedie | 104 minuten
2,83 3 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 104 minuten

Alternatieve titel: Kisses and Hugs

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Paolo Virzì

Met onder meer: Francesco Paolantoni en Massimo Gambacciani

IMDb beoordeling: 6,5 (520)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Baci e Abbracci

"If life is bad, better feel good"

Drie fabriekswerkers verliezen hun baan en besluiten de handen ineen te slaan. Ze beginnen een struisvogelfarm in de hoop dat struisvogelbiefstuk ooit zijn plaatsje in de Italiaanse avondmaaltijd zal veroveren. Ergens anders is restauranteigenaar Mario depressief en suïcidaal nadat zijn beide zaken failliet zijn gegaan en nadat zijn vrouw hem heeft verlaten. Renato, de leider van de struisvogelfarm, komt erachter dat zijn zuster een relatie heeft met een magistraat, die óók Mario heet en die hen subsidie zou kunnen toekennen. Om Mario te paaien organiseert Renato een weelderig feest. Op het station pikt hij echter de door pillen verdoofde Mario de ex-restauranteigenaar op in plaats van Mario de politicus.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Ik vind Paolo Virzì een goede regisseur, maar deze drukke, rommelige klucht probeert te gemaakt leuk te zijn. De humor kon mij hier en daar met moeite iets meer dan een glimlach ontlokken, maar daar bleef het bij. De film is stukken minder dan Virzí’s La Prima Bella Cosa en Il Capitale Umano e.a.