• 15.806 nieuwsartikelen
  • 178.337 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.099 gebruikers
  • 9.377.395 stemmen
Avatar
 
banner banner

My Super Psycho Sweet 16 (2009)

Horror | 84 minuten
2,43 46 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 84 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jacob Gentry

Met onder meer: Julianna Guill, Lauren McKnight en Chris Zylka

IMDb beoordeling: 6,0 (1.659)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot My Super Psycho Sweet 16

"A party to die for."

Madison Penrose, een verwend trutje, is er van overtuigd dat haar ouders het oude Rollerdome heropenen voor haar Sweet 16. Het schijnt dat die eens gesloten was, aangezien er een serie gruwelijke moorden had plaats gevonden. Misschien komt de moordenaar wel gezellig langs bij Madison's feest?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van moviemafketel

moviemafketel

  • 19752 berichten
  • 2118 stemmen

Veel leuker dan ik verwacht had. Die Madison was me een potje lekker poeh, maar wat een irritant verwend nest. Was blij dat ze uiteindelijk toch is afgemaakt. De moorden hadden allemaal alleen wel van wat dichterbij gefilmd mogen worden. Verder een echte My Super Sweet 16 die we al gewend zijn van de werkelijkheid. Normaal wil ik ze allemaal al de nek omdraaien, omdat ze echt niet meer weten waar het in het leven om gaat, maar gelukkig heeft de moordenaar dat werk in deze film voor me gedaan Echt een meevaller.


avatar van eltorro

eltorro

  • 898 berichten
  • 3058 stemmen

Vermakelijk.

Als horror filmpje op zich best slecht, maar met die MTV programma My Super Sweet 16 in je achterhoofd best vermakelijk. Toevallig zijn alle doden de grootste eikels van de school, maar dat is hier geen probleem om door de vingers te zien. De moorden zijn niet heel bijzonder en soms te onduidelijk gefilmd, daarnaast duurt het iets te lang voor de slachtpartij begint. Een aanrader voor als je een keer toevallig My Super Sweet 16 hebt gezien, en je er verontrustende gedachten aan over hield. 2,5*


avatar van maxo922

maxo922

  • 691 berichten
  • 627 stemmen

Heerlijke slasher!

Het eerste wat me opviel was dat het er visueel erg mooi uitzag. Er was goed gewerkt met licht en ik moet toch ook een pluim geven aan de cinematografie. Er werd ook veel gebruik gemaakt van slow motion beelden met een perfecte timing.

De verloop van het verhaal was vlot. Het liep in een vloeiende lijn door en bleef boeien. De moorden waren trouwens ook geweldig. De ene keer lekker campy, en de andere keer erg bruut en grof. Ik betrapte mezelf er ook op dat ik het soms best spannend vond en naar het scherm schreeuwde. Ook al wist ik wat er ging gebeuren ik kon mezelf toch echt horen zeggen ‘Neem niet de trap, Bitch!’.

Het enige minpunt vind ik dat het plot erg niet boeiend over kwam. Het was vanaf minuut één al duidelijk wie de killer was, en verder was er ook niet echt een behoefte aan die ontknoping. Maar laat dat nou niet de pret bederven.

Ik heb een zeer vermakelijk anderhalf uurtje gehad.

* 3,5


avatar van Maartenn

Maartenn

  • 121 berichten
  • 685 stemmen

Bijna droogkomische slasher.
Ik las hieronder dat het visueel mooi was afgewerkt; daar kan ik me volkomen in vinden. Voor de rest een bijzonder mager script die je van begin tot eind kon uitstippelen "I thought your father was dead."Madison: "They never found his body" Dan weet je dus al hoe laat het is... Toch nog wel enigzins vermakelijk en enigzins nieuwsgierig naar deel 2!

2,0*


avatar van Vascago

Vascago

  • 4798 berichten
  • 3593 stemmen

Ik heb behoorlijk genoten van deze slasher. De sfeer is heerlijk, de verwende typetjes lekker fout en de killer is best cool. Acteerwerk vond ik niet eens zo heel slecht. Het is alleen jammer dat de moorden niet wat beter in beeld werden gebracht, maar dat kon de pret niet al te veel drukken.

Een goede 4*


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Soms heb ik van die momenten, dan moet en zal ik de film kijken die ik in mijn hoofd heb. My Super Psycho Sweet 16 wilde ik al lang zien, en vanavond had ik er echt zin in. Na een zoektocht van bijna een uur toch eindelijk gevonden.

Ik heb een grafhekel aan de typetjes van de gewone 'My Super Sweet 16', stelletje verwende nesten die ook nog alles krijgen wat ze willen, en waarvoor het nooit goed genoeg is. Verschrikkelijk. Wat dan beter dan een film waarbij deze huppelkutjes en zogenaamde popi-jopie kerels afgeslacht worden? Hééérlijk. Noem me een psycho, maar dit soort films zijn top vermaak voor mij. Het interesseert me niet hoe 'knap' die delletjes zijn, het egocentrische en arrogante verpest alles.

Begin duurde iets te lang voor mijn gevoel, vrij traag, maar na een tijdje zat ik er lekker in. Aardige kills, goede sfeer en verder zijn er veel elementen uit de serie gebruikt die het iets 'herkenbaars' en 'vertrouwds' geven. Verder in de tweede helft vooral veel paniek, geschreeuw en chaos. En dan roept die doos natuurlijk ook nog even: 'Waar gaan jullie heen, het feestje is nog niet afgelopen horrrr!'. Ugh.

Verder niet echt moeite gedaan om het spannend te maken, je weet van A tot Z wat er gaat gebeuren, wie de killer is en hoe het gaat aflopen, maar ach.

Opgeruimd staat netjes toch?


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Nog minder dan ik verwacht had eigenlijk. Concept is eigenlijk best tof maar de uitwerking is er niet naar. Je mist toch vooral veel creativiteit en ook de doelgroep werkt niet mee. Met Guill heb je toch wel een hele interessante 'prooi' voor handen. Aanloop naar de kills en kills zelf zijn zwaar onder de maat, sfeerloos en ook narratief (voor zover je daar over kan spreken) loopt het niet lekker. De sushicake line is dan wel weer erg leuk maar daarnaast hou je vrij weinig over.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11414 berichten
  • 6715 stemmen

MTV horror.

Dergelijke Tv-zenders geven altijd een beetje hun eigen invulling aan dergelijke genrefilms. Waarschijnlijk met de doelgroep in het achterhoofd heeft deze zender ervoor gekozen My Super Sweet Psycho 16 zo tienerachtig mogelijk in te vullen. Zo vallen alle elementen en sfeerzettingen in deze film binnen de highschoolsetting.

Ik heb deze film in 2 dagen 2x moeten zien. De eerste keer was ik namelijk behoorlijk afgeleid en kreeg ik maar een beperkt beeld mee van de film. De score kwam neer op een 1,5*, maar iets in mijn geweten vertelde me dat ik de film nog een keer moest zien om er een echt eerlijk oordeel over te geven. Daarom maar naar mijn geweten geluisterd en wat blijkt, deze film was meer waard dan een 1,5*.

MSPS16 kenmerkt zich door de gladde afwerking en uitstraling. Regisseur Gentry, die niet onervaren is binnen het genre, kiest voor een vlotte aanpak en richt zijn film visueel aantrekkelijk in. De verlichting binnen de zaal heeft sfeer, het camerawerk is passend en de filters zijn aardig. Er is wel degelijk aandacht aan de afwerking besteedt, iets dat Tv-films nog weleens over het hoofd willen zien.

Het acteerwerk is wat minder sterk. Gentry doet een poging om het personage van McKnight memorabel te maken maar ik kan niet zeggen dat dit erg goed uitpakt. Mede omdat McKnight de delivery zelf niet helemaal sterk kan afleveren, maar ook omdat het personage iets te veel binnen de lijntjes kleurt. Haar achtergrond wordt beperkt uitgewerkt en haar karaktereigenschappen zijn eensluidend met die van andere final girls. Haar uitstraling heeft potentie, haar invulling niet.

De moorden zijn ook ietwat tam, en de killer wat flauw. Het mag duidelijk zijn dat de killer een ingrediënt vormt in het recept voor een trilogie, die er dan ook van is gekomen. Op de andere twee delen volgt later ook een review. Terugkomend op de moorden: het is jammer dat Gentry kiest voor een brave aanpak. Er zitten een aantal moorden tussen die potentie tonen, maar de meest grafische beelden zijn vooral lijken en niet de moorden zelf. Braaf steek en slashwerk. Het zal vast niet bruut genoeg zijn in verband met wensen van de producers, maar deze film had het zeker kunnen gebruiken.

Voorspelbaar blijft het ten alle tijden op een verrassende wending na, en Gentry volgt iets te makkelijke paden op. De visuele uitstraling is prima, de ruimte toont sfeer en garandeert een vlot tempo waardoor deze film niet moeilijk uit te kijken is, maar je mist toch ondersteunende elementen die van deze film echt een vermakelijk resultaat kunnen maken. Jammer, maar het is niet anders. Een film met een "meh" gevoel.