• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.366 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.101 gebruikers
  • 9.377.684 stemmen
Avatar
 
banner banner

Woochi (2009)

Actie / Komedie | 136 minuten
3,25 42 stemmen

Genre: Actie / Komedie

Speelduur: 136 minuten

Alternatieve titels: Jeon Woochi: The Taoist Wizard / War of the Wizards

Oorsprong: Zuid-Korea

Geregisseerd door: Dong-hoon Choi

Met onder meer: Gang Dong-won, Yoon-seok Kim en Lim Soo-jung

IMDb beoordeling: 6,6 (3.602)

Gesproken taal: Koreaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Woochi

"World beware. The wizard is coming."

Chosun Dynasty, 1509: een Taoistische tovenaar genaamd Jeon Woo Chi (Dong-won Kang) wordt onterecht van een misdaad beschuldigd en magisch in een eeuwenoud perkament opgesloten. Modern Korea, 2009: gnomen en aardmannetjes verschijnen en zorgen overal voor verwoesting en ergernis. Jeon Woo Chi wordt verlost uit zijn perkament om het probleem op te lossen. Helaas is hij meer een antiheld, die meer interesse heeft in het achternazitten van vrouwen en het uithangen van de toerist.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Jeon Woo-chi

Seo In-kyeong

Buddhist monk

Female doctor / goblin

Helper / goblin

Woo-chi's mentor

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23446 berichten
  • 76940 stemmen

Vreselijk overtrokken film met veel flauwe humor is ook absoluut niet mijn genre.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31152 berichten
  • 5450 stemmen

hmm... 136 minuten is misschien wat lang voor deze film. Hij weet niet goed waar naar toe denk ik. Al zit er wel voldoende fantasie, actie en humor in om er toch een aangename film van te maken. Koreaanse films, het blijft toch iets apart. Zowel het deel in de geschiedenis als dat in het jaar 2009 hadden elk iets korter gemogen om de aandacht nog te kunnen behouden. De effecten werken wel, maar visueel had ik toch iets creatiever verwacht. En de humor... tja. Het is Koreaanse humor en de ene grap werkt al wat beter de andere natuurlijk. Geen slechte film, maar er zijn er betere.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Tumultueuze actiefantasie met een mix van martial arts, komedie, magie en ietsiepietsie romantiek. Niet helemaal mijn ding, maar de film wordt in het tweede, hedendaagse deel van lieverlee beter. Wel erg enerverend.