• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.148 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.069 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ging Tin 12 Siu See (1991)

Actie / Komedie | 90 minuten
3,11 9 stemmen

Genre: Actie / Komedie

Speelduur: 90 minuten

Alternatieve titels: The Last Blood / Hard Boiled 2 - The Last Blood / 12 Hours of Terror / 驚天12小時

Oorsprong: Hongkong

Geregisseerd door: Jing Wong

Met onder meer: Alan Tam, Andy Lau en Eric Tsang

IMDb beoordeling: 6,5 (601)

Gesproken taal: Engels, Mandarijn, Duits, Japans en Kantonees

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ging Tin 12 Siu See

Het Rode Leger zet alles op alles om Daka Lama om te brengen tijdens zijn bezoek aan Singapore op een nationale feestdag. De Lama ontmoet er Ling May en hij voorspelt gevaar voor hen allebei, maar ze gelooft hem niet. Op het vliegveld aangekomen worden ze beiden verwond door terroristen. Omdat ze beiden dezelfde zeldzame bloedgroep hebben worden ze afhankelijk van een donor, die ook nog eens een laffe bedrieger blijkt te zijn. Als deze man door Ling's vriendje wordt ontvoerd, omdat hij bang is dat men alleen Lama willen redden, begint een race tegen de klok.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12842 stemmen

Pover.

Hoewel een aardig bekende cast, is deze film vooral een goedkoop broddelwerkje. Vluchtig in elkaar gedraaid, weinig aandacht voor details en JWong die vooral met een "ik kan dit ook" mentaliteit de film regisseert.

Het resultaat is niet al te best, een aantal brute scenes en een redelijk aardige climax uitgezonderd. Lelijke film, acteerwerk onopvallend tot barslecht (die Japanners), een nutteloos verhaaltje en een tekort aan coole actie in het eerste deel.

In het tweede deel wordt het sterftecijfer aardig de hoogte ingegooid (ook bijrollen en kinderen gaan er genadeloos aan) en valt er gelukkig wat meer te beleven. Daar moet je het dan verder ook maar mee doen. Vooral voor de die hard actiefan, of mensen zoals ik die al 60+ JWong achter de kiezen hebben en de overgebleven gaatjes graag opvullen.

1.5*