• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.924 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.314 stemmen
Avatar
 
banner banner

Dai Noi Muk Taam 009 (2009)

Komedie | 98 minuten
3,50 1 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 98 minuten

Alternatieve titel: On His Majesty's Secret Service

Oorsprong: Hongkong / Taiwan / China

Geregisseerd door: Jing Wong

Met onder meer: Louis Koo en Barbie Hsu

IMDb beoordeling: 4,3 (515)

Gesproken taal: Kantonees

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Dai Noi Muk Taam 009

De geheime dienst heeft al generaties lang de taak om de keizer te beschermen. Er is steeds een groep van twaalf agenten die als persoonlijke lijfwacht van de keizer dienst doen. In de huidige groep zit er één agent die duidelijk zwakker is dan de rest. Hij heeft geen interesse in vechtsport en houdt zich vooral bezig met technologie en uitvindingen. Als hij erachter komt dat men de keizer wil ombrengen, wil hij laten zien dat hij niet zo zwak is als iedereen denkt. Hij trekt zich van niemand iets aan en gaat helemaal alleen achter de vijand aan.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

Film die in 2009 enkel nog door Jing Wong kan gemaakt worden.

Het is alsof de cinema in HK 15 jaar heeft stilgestaan. Regelrecht terug naar de tijden van Royal Tramp. Wat plezier aan het keizerlijk hof. Een aantal gevechtscenes met gekkigheid, een uitvindertje met rare machines, wat cross-gender dress-ups.

Ook zware overacting, uberflauwe humor en vreselijk goedkope kostuumpjes. Functioneel en compleet belachelijke maar grappige CG. Een verhaaltje waar je al snel een beetje de draad bij kwijtbent (de schicht van scenes waar de plaats van de prinsen ingenomen wordt) en een drukje van gewelste. En weer duck lips! Die waren toch wel de grootste afwezigen in 10 jaar recente HK cinema.

Je had laatst ook al Tracing Shadows, een ode aan dit soort filmpjes. JWong gaat verder en maakt gewoon weer een echte. Soms iets te goedkoop en had net iets gekker gemogen, maar verder weer lekker lollig en heerlijk vlot. En af en toe verrassend mooie plaatjes. Zijn vaak korte shots, maar ze vielen wel goed op.

Alleen die hond op de poster is compleet misplaatst. Ben het beest niet tegengekomen denk ik.

3.5*