• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.075 films
  • 12.209 series
  • 33.979 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.002 gebruikers
  • 9.371.852 stemmen
Avatar
 
banner banner

Country Cuzzins (1970)

Komedie / Erotiek | 90 minuten
1,67 3 stemmen

Genre: Komedie / Erotiek

Speelduur: 90 minuten

Alternatieve titel: Country Cousins

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Bethel Buckalew

Met onder meer: John Tull

IMDb beoordeling: 4,7 (389)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Country Cuzzins

"The family that plays together - stays together!"

Een jonge vrouw uit L.A. gaat terug naar de woonplaats van haar familie in de bergen voor een familiehereniging. Eerst is ze geïrriteerd door de alternatieve leefwijze van haar familieleden. Kort daarna besluit ze om zich daar niets van aan te trekken en neemt deel aan het plezier. Voor zij hen verlaat, nodigt ze hen uit om bij haar thuis langs te komen als zij in de buurt van Los Angeles zijn. Zij zijn spoedig in de buurt en komen langs.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Leroy Peabody

Jenny Peabody

Fester Peabody

Grandma Peabody

Job Peabody (onvermeld)

Cousin Prudence

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van niethie

niethie

  • 7319 berichten
  • 7243 stemmen

Ooit eens op een oude VHS band gevonden tijdens de koninginendag, had toen het idee dat ik een leuk dom sexpoilatie filmpje had gekocht die voor een avondje prima vermaak zou zorgen, maar niets was minder waar. Dit is namenlijk de meest verschrikkelijke vertoning die ik ooit hem mogen aanschouwen. Nou verwacht je van de gemiddelde sexploitatie film uit die tijd vaak ook niet veel, behalve dat er flink wat te lachen valt om onbedoelt grappige momenten, maar deze film is werkelijk zo dom (op de slechte manier) dat ik me de gehele speelduur daaraan dood heb lopen ergeren. Verder wordt er (op zijn 70's) weer heel wat afgeneukt maar ook dat betekend verder niets positiefs want het betreft hier een paar van de lelijkst geschoten (softcore) seks scenes die ik ooit heb gezien, vreselijk onscherp geschoten en constant inzoomend op overbehaarde armen/benen (en...), zo erg zelfs dat het af en toe wel leek alsof dat de cameraman te bezopen was om op zijn poten te blijven staan. Verder is Rene Bond een mooi meisje maar dat kan deze misselijkmakkende flutfilm nauwelijks redden. Kan dan ook niets anders doen dan het laagste van het laagste geven.

0,5 sterren


avatar van Fransman

Fransman

  • 3022 berichten
  • 2267 stemmen

Nou, zo kan ie wel weer, niethie. Niet de ultieme kijkervaring begrijp ik. Valt overigens best mee. Hillibilly sekskomedie uit de jaren zeventig. Bethel Buckalew heeft er een aantal van gemaakt en ze zijn allemaal hetzelfde. Hoop jonge chicks die makkelijk uit de kleren gaan en iedereen doet het met iedereen. Ook niet zo gek op een boerderij, waar de dieren het goede voorbeeld geven

Maar Rene Bond is best het bekijken waard en Amerikaanse comedy's zijn altijd vreselijk. Toch is dit niet eens zo kluchtig dat het tenenkrommend wordt. Buckalew wist best hoe je een film moet maken en schmiert er lekker op los. Vreemd alleen dat het bekakte nichtje als ze haar kapsones aflegt, niet uit de kleren gaat. Daar was alle kans op. Verder is de score nog best prima. Echt erg was alleen het vreselijk lage tempo. Hoorde ook bij die tijd.