• 15.796 nieuwsartikelen
  • 178.174 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.352 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.618 stemmen
Avatar
 
banner banner

Na-Moo-Eobs-Neun San (2008)

Drama | 89 minuten
3,28 16 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 89 minuten

Alternatieve titels: Treeless Mountain / 나무없는 산

Oorsprong: Verenigde Staten / Zuid-Korea

Geregisseerd door: So Yong Kim

Met onder meer: Kim Hee-yeon, Kim Seong-hee en Kim Mi-hyang

IMDb beoordeling: 7,0 (1.986)

Gesproken taal: Koreaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Na-Moo-Eobs-Neun San

Op een dag worden de zes jaar oude Jin en haar jongere zusje Bin door hun moeder verlaten. Ze blijven achter met hun alcoholistische tante en hun spaarvarken. Als deze vol is, zal hun moeder terugkomen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van danuz

danuz

  • 12935 berichten
  • 0 stemmen

Film valt in lijn met toch wel een paar andere Aziatische (Japanse) sociale drama's (niet in de laatste plaats denkende aan Dare mo Shiranai). Het draait hier vooral om de inleving in de wereld van de zusjes, die pardoes bij een tante worden afgezet en daar geheel op elkaar moeten steunen. De onschuld van hun acties en de eenzaamheid is soms erg goed voelbaar en op dat soort momenten is dit echt geweldig. Filmisch op de huid, maar nergens opzienbarend, dramatisch (heel) ingetogen. Fijn om weer zoiets te aanschouwen. De film heeft het niet in zich om zo direct tot de hoogste klasse te behoren (daarvoor blijft échte ontroering toch teveel uit).


avatar van dimi303

dimi303

  • 3418 berichten
  • 3665 stemmen

Binnenkort in mijn collectie. Staat in pre-order voor Mei op Play.com. Deze film won ook de Camera Novo prijs van de hoofdjury op het afgelopen cinema Novo Festival 2009.


avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10839 berichten
  • 8282 stemmen

danuz schreef:
Filmisch op de huid, maar nergens opzienbarend, dramatisch (heel) ingetogen.


Zelfs erg op de huid! Een beetje vanuit het standpunt van de kinderen gefilmd. Die trouwens een erg puike, pure en ingetogen acteerprestatie leveren. In Korea kunnen de kids heel erg goed acteren is me gebleken! Lang niet de eerste film waarin ik buitengewoon goed acteerwerk van kinderen zie!

Wel erg plotsklaps afgelopen? Op zich niet erg, maar het voelde wel wat 'onaf'.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Aandoenlijk drama over twee kleine kinderen, die door hun moeder gedumpt worden. Eerst bij een narrige tante, waar ze voornamelijk op zichzelf en elkaar aangewezen zijn en later bij hun grootouders, waar ze tenminste liefdevol ontvangen worden door hun oma.

Jin, 6 jaar: ”Mom is a big liar.”

Grandioos mooi door het magnifieke acteren van de twee schattige kinderen, die nooit uit hun rol vallen en die je met hun biologerende blikken regelmatig a.h.w. betoveren. Stiekem hoopte ik op een happy end, maar met dit open einde kan ik ook wel leven.
Een juweeltje.