• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.213 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.352 acteurs
  • 199.064 gebruikers
  • 9.375.010 stemmen
Avatar
 
banner banner

Wellness (2008)

Drama | 94 minuten
2,74 19 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 94 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jake Mahaffy

Met onder meer: Jeff Clark, Paul Mahaffey

IMDb beoordeling: 7,0 (121)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Wellness

Thomas Lindsey gaat de deuren langs om Wellness te verkopen. Hij lijkt zelf in het product te geloven, maar het is nep, een soort mislukte piramidecontsructie. Zijn baas Paul scheldt hem ondertussen de huid vol. Langzaam beseft Thomas dat ook hij bedrogen wordt en dat zijn pogingen om via Wellness hogerop te komen in de maatschappij mislukt zijn.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22407 berichten
  • 5077 stemmen

Waar in andere landen kleine digitale videoproducties tot boeiende films kunnen leiden heb ik dat van de VS nog niet gezien. Wellness heeft een aardig uitgangspunt en best een goede hoofdrol, maar er wordt eigenlijk maar voor een korte film van een kwartier uit dat gegeven gehaald en zeker niet voor ruim anderhalf uur. Uitzitten was het.

1.5*


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8586 stemmen

Een matige dramafilm...

Matige verhaal, saai...

Redelijk acteerwerk...

Redelijk kwaliteit beeld, geen

HD aanwezig, alleen 4:3...

Redelijk geluid (geen

Dolby Digital aanwezig)...

Geen moeite waard...


avatar van Movsin

Movsin

  • 8264 berichten
  • 8429 stemmen

Vond het goed, zelfs zeer goed. Oplichters zijn steeds klaar om goedmenende en vaak goedgelovige mensen te bedriegen en af te zetten.

Film is een schitterend voorbeeld van deze praktijken. Er wordt uitstekend geacteerd door het hoofdpersonage en het langzaam groeiend besef van wat er gebeurt is knap, zelfs wat aangrijpend, weergegeven.

Goed opgebouwde film, die boeiend blijft en m.i. eigenlijk ondergewaardeerd is.