Hotel op Stelten (2008)
Genre: Familie
Speelduur: 72 minuten
Alternatieve titel: Samson & Gert: Hotel op Stelten
Oorsprong:
België
Geregisseerd door: Bart van Leemputten
Met onder meer: Peter Thyssen, Gert Verhulst en Walter de Donder
IMDb beoordeling:
5,7 (163)
Gesproken taal: Nederlands
Releasedatum: 19 maart 2008
On Demand:
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Hotel op Stelten
In "Hotel op stelten" zien Samson en Gert hun vakantieplannen in rook opgaan. Het oude hotel van de opa van Marlèneke dreigt afgebroken te worden als het niet dringend vernieuwd wordt. Samson en Gert starten met de renovatie, maar wat ze echter niet weten, is dat twee boeven ooit hun buit hebben verstopt in het gebouw. Wanneer de twee schurken de gevangenis verlaten, willen ze maar één ding: hun schat ophalen.
Externe links
Acteurs en actrices
Samson (stemrol)
Gert
Burgemeester
Eugène Van Leemhuyzen
Alberto Vermicelli
Octaaf De Bolle
Kleine Gert
Ron
John
Video's en trailers
Reviews & comments
neo
-
- 15435 berichten
- 10038 stemmen
Waarschijnlijk niet. Het mystieke Marlèneke karakter is nu juist altijd de grote kracht achter de serie geweest. Die ga je dan niet ineens laten verschijnen in een bioscoopfilm. Gert begrijpt dat maar al te goed.
gotti
-
- 14075 berichten
- 5891 stemmen
Misschien een spin-off over Marlèneke? Want er moet ook geld verdient worden en ook dat begrijpt Gert maar al te goed...
Mat_
-
- 737 berichten
- 1335 stemmen
Die nieuwe stem van Samson
.
Die stem lijkt inderdaad nergens naar 
Eigenlijk zou ik deze film wel moeten zien aangezien ik opgegroeid ben met Samson & Gert
IcU
-
- 6783 berichten
- 3051 stemmen
Idd jammer van de stem, maar ben wel benieuwd, aangezien dit toch echt een jeugd sentiment is.
Edit: Wat is Alberto eigenlijk eng... 
Jupilerman
-
- 61 berichten
- 0 stemmen
In een dronken bui kan ik die stem nog beter doen
Kaffeefiltjer
-
- 543 berichten
- 0 stemmen
Mitch_Scho
-
- 10 berichten
- 38 stemmen
Ik ben heel erg blij dat deze film er eindelijk toch gekomen is.
Ook ga ik naar de prèmiere in Antwerpen toe dus dat word helemaal leuk. Nostalgie ten top
Wolfenstein
-
- 96 berichten
- 0 stemmen
Komt deze film eigenlijk in Nederland in de bios, of alleen in Belgie?
Quido
-
- 14649 berichten
- 6106 stemmen
Vanaf 19 maart in de Nederlandse bioscopen. In België vanaf 12 maart.
koiboy
-
- 165 berichten
- 3380 stemmen
Leuk zeg. Als kind keek ik altijd naar de serie en nu vind ik het nog steeds leuk om weer terug te zien. Ik zag net de teaser en wat een dom stemmetje heeft samson gekregen zeg. Als de film op dvd uit komt zal ik hem zeker voor de collectie aanschaffen.
moviemike
-
- 1309 berichten
- 5775 stemmen
Komt eigenlijk iets te laat. Denk dat Samson en Gert een beetje over hun grootste hoogtepunt heenzijn, Koen Crucke lijkt op een wassen beeld en Samson lijkt aan een heliumfles te hebben gehangen! Een jaar of 10 geleden was dit allemaal niet het geval geweest.
rose
-
- 2280 berichten
- 0 stemmen
Die nieuwe stem van Samson
.
Rocco1984
-
- 272 berichten
- 126 stemmen
Ik keek vroeger ook altijd naar samson, heb er nog steeds last van 
danuz
-
- 12935 berichten
- 0 stemmen
Ondanks mijn "Ik moest kloppen, want de bel doet het niet"-syndroom kijk ik allerminst uit naar de allereerste film van Samson en Gert.
Eftel-Freak
-
- 20 berichten
- 25 stemmen
Mijn god! De eerste dag dat ie draaide, waren er zelfs lege zalen!:O Dit is duidelijk geen succes, ook niet bij de kinderen!
deLeeuw
-
- 678 berichten
- 1944 stemmen
Waarschijnlijk niet. Het mystieke Marlèneke karakter is nu juist altijd de grote kracht achter de serie geweest. Die ga je dan niet ineens laten verschijnen in een bioscoopfilm. Gert begrijpt dat maar al te goed.
Toevallig kwam ik dit tegen.
Wikipedia:
In de eerste film van Samson en Gert, Hotel op Stelten, zal Marlèneke voor het eerst te zien zijn, maar niet herkenbaar.
Zal deze film dan tóch miljoenen kijkers over de gehele wereld kunnen trekken? 
ArcovandenBroek
-
- 328 berichten
- 226 stemmen
Vanmiddag geweest met m'n vriendin en een neefje van 5 jaar. Lekker luchtig geacteerd door allemaal, lelijke boeven
maar wel erg kort. (+/- 65 minuten) Bij een film boven de 140 minuten betaal je €1,- extra, voor Hotel op Stelten mogen ze wel een korting van €1,- geven.
Leuk om iedereen weer te zien, jammer dat Marlèneke weer niet in beeld kwam maar dat is tegelijk ook de kracht van Samson&Gert. Het is en blijft een eeuwig geheim denk ik. 
Trouwens, een hond van over de 20 jaar, dat komt niet vaak voor.. 
Kaffeefiltjer
-
- 543 berichten
- 0 stemmen
Warrige kronkels in het verhaal, nog fijne dingen in, maar vooral veel nostalgie
. Het is inderdaad zeer kort, en ik denk dat er hier en daar toch wel meer ruimte was om de film te vullen, zonder dat het zou tegensteken.
kimberlyVD
-
- 5946 berichten
- 1567 stemmen
dit is toch gewoon pure nostalgie...
natuurlijk is dit geen topfilm maar dat hoeft toch ook niet bij dit soort films... gewoon lekker genieten zonder erbij na te denken... en dat er lege zalen waren tijdens de eerste dagen dat de films werd gespeeld is nogal logisch...vele kinderen zaten toen op school...
Stijntje
-
- 179 berichten
- 0 stemmen
ik heb hem toch gezien voor jeugdsentiment. Al de running gags zitten erin en dat maakt het toch wel weer geinig. prutverhaaltje, maar dat warme nostaligische gevoel maakt er wat mij betreft een 3.5 van!
Friac
-
- 1323 berichten
- 1056 stemmen
Ik werd er weinig nostalgisch van: zelf behoor ik als 24-jarige tot de eerste Samsongeneratie, en de huidige Samsonfilm lijkt logischerwijs vooral op de laatste Samsonreeksen, die toch mijlenver verwijderd zijn van het Joop Mengelmoes-tijdperk.
Maar de 'camp value' van Samson en Gert is mij zeker en vast niet vreemd, en dat gegeven - gepaard met toch nog een zweempje nostalgie - zorgde ervoor dat ik deze film in de bioscoop gezien moest hebben: Samson en Gert, nu bigger than life dan ooit!
Het verhaaltje zelf heeft niet veel om handen en de grappen deden het niet echt goed bij het jeugdige publiek heb ik de indruk: wat wil je natuurlijk, met twee volstrekt debiele boeven die uitblinken in ongrappigheid (het is niet omdat kinderen klein zijn, dat ze volstrekt onnozel zijn). Ik zou serieus over de film kunnen uitwijden (hoe hij breekt met oude Samsontradities, of net naar oude tradities op een haast postmoderne manier verwijst), maar dat laat ik even achterwege.
De film kijkt makkelijk weg, maar een écht goede jeugdfilm is dit volgens mij toch echt niet. Voor eigen vermaak geef ik hem wel nog 3*
3*
Het laatste nieuws

Zaterdag kijk je op televisie naar Robert De Niro in de legendarische maffiafilm 'Casino'

Dit is alles wat je moet weten over de komende Netflix-film 'War Machine' van Patrick Hughes

Eerste teaser en releasedatum onthuld van de goed beoordeelde horrorserie 'FROM'

Netflix gooit ook de geprezen oorlogsfilm 'Platoon' uit het aanbod
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.

