• 18.113 nieuwsartikelen
  • 185.043 films
  • 12.869 series
  • 35.444 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.202 gebruikers
  • 9.524.984 stemmen
Avatar
 
banner banner

Nuodemes Uzkalbejimas (2007)

Drama | 98 minuten
2,25 2 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 98 minuten

Alternatieve titel: Whisper of Sin

Oorsprong: Litouwen

Geregisseerd door: Algimantas Puipa

Met onder meer: Rasa Samuolytė, Kostas Smoriginas en Aleksas Kazanavičius

IMDb beoordeling: 7,0 (805)

Gesproken taal: Litouws

Plot Nuodemes Uzkalbejimas

Vika, een jonge journaliste wordt verliefd op priester Paulius, een man die verscheurd wordt tussen zijn geloften en de lusten voor de vrouw die hij ontmoette bij het verzorgen van haar stervende man in een instelling. Na de poging van de priester om de affaire af te breken is Vika belust op wraak.

logo tmdbFilm still

On demand-aanbod

Momenteel geen streamingopties beschikbaar.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Frans Sarneel

Frans Sarneel

  • 27 berichten
  • 0 stemmen

Gisteren deze film gezien op het Litouws Filmfestival bij Lumen in Delft. Qua acteerprestaties en verhaal is het geen echt meesterwerk, maar zeker ook niet slecht. Ik kan me wel voorstellen dat het gegeven van een priester die zich 'niet helemaal' conform het celibaat gedraagt in het nog behoorlijk godsdienstige en conservatieve Litouwen wel voor enige opschudding heeft gezorgd.

De teloorgang van de hoofdpersonen en de ontknoping van het verhaal zijn zeker aangripend. Al bij al toch wel een aanrader, deze film!