• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.213 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.385 acteurs
  • 199.065 gebruikers
  • 9.375.076 stemmen
Avatar
 
banner banner

Due Volte Giuda (1969)

Western / Mystery | 92 minuten
2,50 17 stemmen

Genre: Western / Mystery

Speelduur: 92 minuten

Alternatieve titels: Shoot Twice / Dos Veces Judas / Twice a Judas

Oorsprong: Italië / Spanje

Geregisseerd door: Nando Cicero

Met onder meer: Antonio Sabàto, Klaus Kinski en José Calvo

IMDb beoordeling: 5,5 (501)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Due Volte Giuda

Luke Barrett, die ten gevolge van een ongeval zijn geheugen heeft verloren, beseft niet dat Dignus zijn vrouw en broer heeft gedood om bezit van het land en geld van de Barretts te nemen. In het begin vertrouwt Luke hem, maar terwijl hij zoekt naar zijn vergeten identiteit ontdekt hij de waarheid. Hij gaat naar de boerderij van Dignus in de hoop van hem een verklaring te krijgen. Dignus krijgt schrik en probeert Luke te vermoorden. En dan wordt alles in de ogen van Luke duidelijk...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10035 stemmen

Een van de kleine reeks spaghetti westerns waarin het hoofdpersonage aan geheugenverlies lijdt. Denk hierbij aan Hombre Llamado Noon, Un (1973) of Pistolero dell'Ave Maria, Il (1969).

Wat begint als een vrij intrigerend, mysterieus plot, ontwikkelt zich tot een kleine teleurstelling. Als kijker heb je al snel door hoe de vork in de steel zit. Het is het vreemd dat de herinneringen pas laat in de film weer boven komen drijven, adhv. van een speeldoosje wat meteen doet denken aan Per Qualche Dollaro in Più. was het niet beter geweest stapsgewijs, samen met het hoofdpersonage, de puzzelstukjes op hun plek te zien vallen?

Gelukkig bevat de film een paar aardige shootouts en uitstekende rollen van zowel Antonio Sabato als Klaus Kinski. De muziek van Carlos Pes weet op momenten voor voldoende spanning te zorgen, maar overstijgt niet het aardige.


avatar van thunderball

thunderball

  • 5880 berichten
  • 1414 stemmen

Deze net zitten kijken.

Aardige, ietwat rommelige en onoverzichtelijke film, waarbij je eerste helft van de film je vooral zit af te vragen, waar je nu eigenlijk naar zit te kijken.

Erg creepy begin overigens met roofvogels, wat je niet vaak ziet in een western.

Hoofdrolspeler doet het naar behoren en Kinski heeft eindelijk weer eens een wat grotere rol in een Spaghetti western en vult het uiteraard in op zijn eigen typische manier.

Geen echte klassieker, maar beter dan gemiddeld.

Een dikke zes, ofwel drie sterren.