• 159.412 films
  • 9.798 series
  • 29.085 seizoenen
  • 608.520 acteurs
  • 355.192 gebruikers
  • 8.896.748 stemmen
Avatar
 
banner banner

Dead Clever: The Life and Crimes of Julie Bottomley (2007)

Drama / Thriller | 120 minuten
2,80 20 stemmen

Genre: Drama / Thriller

Speelduur: 120 minuten

Alternatieve titel: Dead Clever

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Dearbhla Walsh

Met onder meer: Suranne Jones, Helen Baxendale en Dean Lennox Kelly

IMDb beoordeling: 5,8 (163)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Dead Clever: The Life and Crimes of Julie Bottomley

Julie ontdekt dat haar man haar bedriegt met haar zuster. Zij ensceneert de moord op zichzelf, haar man vliegt de gevangenis in en zijzelf verdwijnt. Na 10 jaar wordt zij herkend door haar vriendin Sarah. Julie begint nu het gezin van Sarah te terroriseren.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Humanspectrum

Humanspectrum

  • 9 berichten
  • 233 stemmen

Geweldige tv- film, maar dat de film zo duidelijk is, vraag ik me af of 'ie de tweede keer nog spannend is om te zien. Maar toch: 4*, wat mij betreft.


avatar van Woutrr

Woutrr

  • 178 berichten
  • 742 stemmen

Best spannend, maar dat einde trekt echt op niets (een vuurgevecht met zo'n 5tal wapens?) .. komaan, kan het nog ongeloofwaardiger?


avatar van clutch

clutch

  • 201 berichten
  • 570 stemmen

Dat einde inderdaad ja. En hoezo heeft hij 2 guns en 2 uzi's bij. Trok in ieder geval nergens op. En ergens rammelde het volgens mij ook wel. Hoe kon die man in godsnaam uberhaupt veroordeeld zijn terwijl haar lijk nooit is gevonden?. Er was toch geen bewijs? Verder wel een aardig plot en redelijk spannend.


avatar van nightbreed

nightbreed

  • 3336 berichten
  • 4904 stemmen

Toch een zeer vermakelijk filmpje dat zichzelf duidelijk niet serieus neemt en dat werkt erg verfrissend. Op het einde schiet de film een beetje uit de bocht door plotseling van drama/thriller in een aktie/komedie te veranderen, maar dat past wel bij het 'zichzelf niet serieus' nemen. Qua stijl heeft de film wel wat weg hebben van 'She-Devil', al mikt die film het een stuk meer op de komedie-kant. Deze film is wat dat betreft wat subtieler en stijlvoller.