• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.886 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.946 gebruikers
  • 9.369.636 stemmen
Avatar
 
banner banner

Le Ragazze di San Frediano (1955)

Komedie | 114 minuten
3,25 4 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 114 minuten

Alternatieve titel: The Girls of San Frediano

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Valerio Zurlini

Met onder meer: Antonio Cifariello, Rossana Podestà en Corinne Calvet

IMDb beoordeling: 6,5 (248)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Le Ragazze di San Frediano

De jonge "Bob" heeft veel succes bij het andere geslacht. Meisjes vallen als een blok voor deze lokale rokkenjager met zijn fluwelen ogen en gladde praatjes. Met vleierijen, zoete woordjes en soms regelrechte leugens weet hij de meisjes in te palmen. Ongebonden fladdert Bob door het leven en houdt iedereen aan het lijntje met zijn mooie verhalen. Hoewel zijn lege leventje hem bijzonder goed bevalt, willen zijn vriendinnetjes zo langzamerhand wel eens duidelijkheid en wordt er openlijk gesproken over een verloving. Hierdoor wordt het Bob al snel te heet onder de voeten.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Mafalda Panini

Andrea Sernesi aka Bob

Silvana Biagini

Guido Sernesi, Bob's brother

Aldo, the barman

Gianfranco, Silvana's fiancé

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van beavis

beavis

  • 6627 berichten
  • 14782 stemmen

quote

"Zurlini's first film is already his first superlative-worthy masterpiece, a fantastically perceptive neo-realist comedy beautifully shot by the legendary Gianni di Venanzo in superpoetic, perfectly contrasted, deep-focus, state of the art mid-'50s black and white"

soms moet ik denk ik maar stoppen met het verder verdiepen in film/periodes, want de verlanglijst blijft altijd maar groeien... denk niet dat ik deze aan de lijst ga toevoegen omdat ik eigenlijk juist heel erg zin heb om de jaren 50 úit te gaan, maar zal er zeker toch ooit op gaan komen!