• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.962 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.997 acteurs
  • 198.989 gebruikers
  • 9.370.979 stemmen
Avatar
 
banner banner

Géminis (2005)

Drama | 85 minuten
2,50 10 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Argentinië / Frankrijk

Geregisseerd door: Albertina Carri

Met onder meer: Daniel Fanego en María Abadi

IMDb beoordeling: 5,7 (1.789)

Gesproken taal: Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

  • Bioscoop Zaterdag 7 februari in één bioscoop (Breda)

Plot Géminis

Albertina Carri legt met dit familiedrama de barstjes in het ijdele bourgeoisbestaan van supermama Lucía bloot. Haar alziend oog en controlerende hand blijken tijdens het bezoek van oudste zoon Ezequiel toch niet zo onfeilbaar. Terwijl ze nauwgezet de voorbereidingen voor zijn huwelijk dirigeert, bloeit er onder haar eigen keurige dak iets tussen jongere broer Jeremías en nog jongere zus Meme. Haar mooi geordende leventje lijkt plots heel fragiel.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van K@i

K@i

  • 899 berichten
  • 0 stemmen

Gruwlijk Lekkere Film Enkel Jammer dat Ma achter Hun Relatie komt


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Oppervlakkig familiedrama over een disfunctioneel gezin, waarvan de leden grotendeels langs elkaar heen leven. Dat is ook de reden dat de moeder pas laat ontdekt dat twee van haar kinderen een incestueuze relatie hebben. Opvallend genoeg heeft de film meer aandacht voor de voorbereidingen van een huwelijk dan voor die relatie. Lijkt mij een gemiste kans.


avatar van Darbie

Darbie

  • 1519 berichten
  • 6022 stemmen

Aan de waardering te zien gaat dit onderwerp toch vele mensen te ver, terwijl je ook zou kunnen denken ...... als een zus en een broer verliefd op elkaar zijn ..... daar heeft toch niemand last van ?!


avatar van Fransman

Fransman

  • 3022 berichten
  • 2267 stemmen

Nee, daar heeft niemand last van. Nou, de ouders misschien. En zo'n relatie ontstaat niet zomaar, dan moet er meer aan de hand zijn. Dat maakt de film niet duidelijk. Verder is het gewoon een vervelende film over een oninteressante familie die het druk heeft met een naderende bruiloft. Was om niet doorheen te komen.