• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.003 acteurs
  • 198.997 gebruikers
  • 9.371.528 stemmen
Avatar
 
banner banner

Daenseo-ui Sunjeong (2005)

Romantiek / Drama | 110 minuten
3,38 8 stemmen

Genre: Romantiek / Drama

Speelduur: 110 minuten

Alternatieve titel: Innocent Steps

Oorsprong: Zuid-Korea

Geregisseerd door: Park Young-hoon

Met onder meer: Moon Geun-young, Park Gun-hyung en Park Won-sang

IMDb beoordeling: 6,8 (1.589)

Gesproken taal: Koreaans en Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Daenseo-ui Sunjeong

"Turning twenty, longing to love…"

Chae-min wordt naar Korea gebracht om een danspaar te vormen met Young-sae voor een danswedstrijd. Young-sae was Korea's beste danser totdat zijn rivaal Hyun-soo hem door een ongeluk zijn knie letsel toebracht. Hierdoor verloor Young-sae zijn danspartner en ging z'n leven achteruit. Maar zijn manager wil hem nog steeds een kans geven en zorgt ervoor dat Chae-min zijn danspartner wordt. Hij komt er achter dat Chae-min eigenlijk Chae-rin is, het jongere zusje dat helemaal niks van dansen afweet. Na lang denken besluit hij haar te trainen om toch mee te kunnen doen aan de wedstrijd.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Papigiulio

Papigiulio

  • 45 berichten
  • 83 stemmen

Moooie film. Goed verhaal, goed acteerwerk en leuke muziek. Je kan echt zien hoe Geun-yeong Mun getrained word en hoe goed ze uiteindelijk kan dansenVond alleen jammer Hoe ze het ongeluk van die gast in beeld hadden gebrach, alsof niemand van de jury kon zien dat hij expres over zn been liep

Maar verder leuke dansfilm


avatar van Villevalo23

Villevalo23

  • 1822 berichten
  • 4270 stemmen

Verassend leuk!!

Had eerlijk gezegd niet zo heel veel van deze film verwacht maar het bleek een uistekende komedie/drama te zijn met zeer goed acteerwerk en leuke muziek! Op een gegeven moment dacht ik van 'huh...hoor ik het goed'?? Nooit verwacht dat het briljante Rise & Shine van The Cardigans in een Koreaanse film zou zitten!

Innocent steps op mijn blog


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Onschuldig tussendoortje over jong Chinees meisje dat in de Koreaanse hoofdstad verzeild raakt in professionele danskringen. Weldra blijkt dat milieu minder onschuldig te zijn dan het lijkt.

Geun-young Moon is net als in Eorin Shinbu [a.k.a. My Little Bride] (2004) perfect gecast als het naïeve, onervaren meisje. Best onderhoudend, maar geen film dat je lang bij zal blijven.