• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.124 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.034 gebruikers
  • 9.373.383 stemmen
Avatar
 
banner banner

Simon Says (2006)

Horror / Thriller | 90 minuten
2,07 143 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: William Dear

Met onder meer: Crispin Glover, Kelly Vitz en Margo Harshman

IMDb beoordeling: 4,2 (3.974)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Simon Says

"You forgot to say..."

Een groepje scholieren besluit tijdens de vakantie te gaan kamperen. In een nabijgelegen bos vlakbij de kampeerplek heeft zich echter een gruwelijke moord afgespeeld. Stanley en Simon hebben daar namelijk hun ouders vermoord. Dan blijkt dat de man die achter de balie van de enige winkel in het dorp staat, verdacht veel op Stanley lijkt. Of was het Simon?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van pietjuh

pietjuh

  • 92 berichten
  • 104 stemmen

Die tekst hoort niet bij deze film. Triest dit is doodgewoon gejat uit Demolition man


avatar van kos

kos

  • 46692 berichten
  • 8850 stemmen

.


avatar van V

V

  • 8369 berichten
  • 3365 stemmen

Nee hoor, uit Die Hard: With a Vengeance.


avatar van Queto Yurlunyur

Queto Yurlunyur

  • 4775 berichten
  • 3110 stemmen

Maar dat was natuurlijk ook maar een referentie aan het (in Amerika) bekende kinderspelletje.


avatar van rens_1993

rens_1993

  • 110 berichten
  • 0 stemmen

pietjuh schreef:

Die tekst hoort niet bij deze film. Triest dit is doodgewoon gejat uit Demolition man

je hebt helemaal gelijk. simon says: blood!


avatar van rtopma

rtopma

  • 40 berichten
  • 336 stemmen

een lekker harde horror/thiller een echte aanrader heb hem net gezien.

Trailer http://www.youtube.com/watch?v=lMpm_1Sc6Bw


avatar van lawnMower

lawnMower

  • 9 berichten
  • 11 stemmen

Ik kom vaak op moviemeter.nl, echter niet vaak ingelogd. Na het zien van deze film zag ik toch reden weer een keer in te loggen. Ik moet ten eerste stellen dat ik geen horrorfan ben, maar dit is een van de slechtste films die ik het afgelopen jaar gezien heb.

De clichés volgen elkaar op, en zelfs voor een horrorfilm zaten er weinig echt spannende momenten in.


avatar van hemeltje

hemeltje

  • 17 berichten
  • 57 stemmen

wat een flauwe film zeg! zo'n neppe film met inderdaad te weinig spannende momenten in!


avatar van balosa

balosa

  • 429 berichten
  • 3901 stemmen

wat een zeikfilm zeg, vreselijk dom, het IQ van die tieners komt ook niet boven de 50 uit 1*


avatar van elmoxl

elmoxl

  • 1 berichten
  • 0 stemmen

wat een slechte film zeg, zo ongelooflijk nep kom je ze zelden tegen.

aan te raden voor mensen die zich vervelen en eens een film dik willen uitlachen


avatar van thysum

thysum

  • 137 berichten
  • 508 stemmen

Gewoon niet te serieus voor gaan zitten..ik heb veel slechtere gezien, deze is best grappig voor zo`n low budget


avatar van fritsy

fritsy

  • 846 berichten
  • 7024 stemmen

Jammer,. dat die Irritant simon say's de hele film afbreekt, had meer in gezeten.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23442 berichten
  • 76929 stemmen

Een ander einde van deze best redelijke Horror en hij had 1 punt extra gekregen.


avatar van HoRRoR-Freak23

HoRRoR-Freak23

  • 142 berichten
  • 579 stemmen

redelijke horror , zitten leuke gore stukjes in met al die vallen maar niet echt een hoogstaande horrorfilm

geef em 3* net een voldoende dus


avatar van bloodymagic

bloodymagic

  • 35 berichten
  • 143 stemmen

rtopma schreef:

een lekker harde horror/thiller een echte aanrader heb hem net gezien.

Trailer http://www.youtube.com/watch?v=lMpm_1Sc6Bw

Hoe kun je deze film een 5 geven? Het is de slechtste film ooit, meer dan de helf is bijna precies het zelfde als de film: Lake dead.

Enorm neppe effects en laten we maar niet praten over de acteer prestaties die zijn al helemaal erg.

Ik als horror fan vind dit de slechtste horror film die ik ooit heb gezien!


avatar van (Cinderella)

(Cinderella)

  • 25 berichten
  • 366 stemmen

Wat een boutttt film zeg van ellende uitgezet.


avatar van aerts007

aerts007

  • 1324 berichten
  • 54 stemmen

Aerts007 says:BAGGER!!!

HAHA........


avatar van Brianna

Brianna

  • 218 berichten
  • 161 stemmen

Ruk film, niet afgekeken. ik zou zeggen, Don't watch it!!!


avatar van Hakkinen

Hakkinen

  • 11 berichten
  • 16 stemmen

Ik ben doorgaans best bereid om een duidelijke mening te geven over een film met gegronde redenen of het nou goed is of niet.

Na het bekijken van dit stukje bagger kwamen er bij mij alleen nog maar drie woorden uit:

KUT MET PEREN!!!!!!


avatar van Halcyon

Halcyon

  • 9952 berichten
  • 0 stemmen

Slechts weinig TCM-klonen slagen erin die authentieke look van de in '74 geboren cultklassieker te evenaren. Er waren enkele uitzonderingen, maar die waren op een hand te tellen. En als de sfeer dupliceren niet lukt, waarom het dan niet over een andere boeg goeien en er een streepje humor door trekken? De alom gekende basisingrediënten tekenen de grote lijnen uit, maar Simon Says gaat voornamelijk toch de komische toer op. Wie beter dan Crispin Glover om een geschifte maniak neer te zetten? Heerlijk rolletje met prachtig bijhorend accentje. Je kan Simon Says bezwaarlijk origineel of spannend noemen, maar bij wijlen deelt ie wel wat surrealistische tikken uit. Vrijwel alles lijkt gelift uit andere genrefilms, maar de bizarre combinatie van de geleende elementen zorgt alsnog voor die belangrijke eigen stempel. Een bos vol boobytraps met pikhouwelen (losjes gebaseerd op eender welke Italiaanse kannibalenfilm), een dinerscène met dode familieleden (TCM), een broodje hand, een platgetrapte poedel en nog veel meer vetzakkerij, ... Tja, kwalitatief niet echt hoogstaand maar vermakelijk is het allemaal wel. De komische insteek is net niet geniaal genoeg, dus van een topper is nooit sprake. Gewoon een tussendoortje dat creatief omspringt met de stelling "ken je klassiekers".


avatar van Die Hard,Willis

Die Hard,Willis

  • 4005 berichten
  • 1360 stemmen

Leuk tussendoortje. Wat vermakelijke gore scene's een grappig verhaaltje. Ik heb me hier zeker mee vermaakt. Zoals Halcyon hierboven al beschrijft zitten er een heleboel elementen van andere genrefilms. De horror en de humor geven er een aparte draai aan zodat het toch een hele vermakelijke kijkbeurt is.


avatar van PaPaSvEn

PaPaSvEn

  • 30 berichten
  • 42 stemmen

Redelijke goede film. Er zitten goede stukken in.


avatar van Marintje

Marintje

  • 109 berichten
  • 263 stemmen

Slechtste film ooit, dat is het enigste wat ik er van kan zeggen.


avatar van lesnar

lesnar

  • 11 berichten
  • 19 stemmen

Zwakke horrorfilm die alleen het kijken waard blijft door wat vliegende pikhouwelen. Hier en daar pikt het nog een geinig momentje mee, maar spannend wordt ie nooit. Een domme groep teeners, die weer als slachtvoer mag dienen voor deze film.

1,5*


avatar van glimmerman2000

glimmerman2000

  • 354 berichten
  • 2249 stemmen

Vrij zwakke horrorfilm vind ikzelf.

Erg voorspelbaar, en totaal geen spanning!.


avatar van Schiedammer

Schiedammer

  • 442 berichten
  • 438 stemmen

Om de 1 of andere reden vond ik dit toch een leuke film om te bekijken. Verhaal gaat als een sneltreinvaart aan je voorbij en daardoor is de film geen moment saai te noemen. De acteurs waren niet zo goed maar ze pasten wel bij deze film. Dit is echt een soort film die je laat op de avond en verstand op nul aan moet zetten. Beeldkwaliteit dvd was in orde alleen jammer dat de film in een 4.3 verhouding op dvd staat. Het geluid is ook wel goed maar daarbij geldt ook dat het jammer is dat de dvd alleen een 2.0 track bevatte. Dat had dus allemaal net iets beter gekund en had de film naar een hoger niveau kunnen trekken. Kortom voor mij is de film een nipte voldoende waard en vandaar die 3*.


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4467 berichten
  • 5319 stemmen

Eerder matig slasher.

De gore was rijkelijk aanwezig en de special effects vielen best wel mee maar soms waren de handelingen wel "te" (dat gedoe met die vliegende pikhouwelen )

Het acteren was redelijk maar dat gebabbel van Simon (Stanley) werkte op den duur wel op m'en zenuwen. De prent kon wel wat zwarte humor bieden maar miste in het geheel wel wat spanning om boeiend te blijven.

2*


avatar van John Movie

John Movie

  • 10 berichten
  • 4 stemmen

Best vermaakt,

Deze film zag ik tegen op om te kijken ,aangezien recenties op Moviemeter toch gedaan,viel mij 100 procent mee veel gore , puur 90 min vermaak,lekkere film ,daar mogen ze van mij er meer van maken,ga hem morgen weer kijken Klasse,je ziet nog wat ,echt Horror ,komt in mij HORROR FILMKAST.

Dit staat wel iets hoger als The Descent=echt een 0,


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12263 stemmen

thysum schreef:

Gewoon niet te serieus voor gaan zitten..ik heb veel slechtere gezien, deze is best grappig voor zo`n low budget

Dat bedoel ik en er zijn veel slechtere film

En glover was wel goed in zijn rol als creepy kerel.

simon says smoking can kill you

3,5 ster


avatar van namingway24

namingway24

  • 1117 berichten
  • 1403 stemmen

Het eerste deel kabbelt tergend traag voort met een paar belachelijke scènes, domme dialogen, en matige acteerprestaties. Alle jongeren waren wat mij betreft slachtvee zonder één sympathiek personage. Bovendien werkte de humor ook van geen kant.

Dan verschijnt de killer (Glover) ten tonele en zien we één van zijn boobytraps in actie. Leuk gevonden en ten minste weer eens wat anders. Vervolgens begint het bloedvergieten pas echt, en de gore effects zitten vrij goed in elkaar. En zelfs de puppy gaat er op fantastische wijze aan.

Spanning was daarentegen weer niet aanwezig. We hebben dit al vele malen eerder en beter gezien. Gelukkig kregen we na een saaie scène van mensen die in het bos ronddolen een geweldige over the top actiescène met rondvliegend gereedschap, bloed en lichaamsdelen.

Crispin Glover had erg veel last van overacteren, maar zijn speeches leverde hij goed af, en hij komt dreigend over. De dinerscène was best spannend, maar het einde sloeg kant noch wal en deed de film geen goed.

Al met al redelijk slasher vermaak, maar er zijn veel betere.