• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.003 acteurs
  • 198.997 gebruikers
  • 9.371.552 stemmen
Avatar
 
banner banner

Robokon (2003)

Drama | 118 minuten
2,50 2 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 118 minuten

Alternatieve titels: Robot Contest / ロボコン

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Tomoyuki Furumaya

Met onder meer: Masami Nagasawa, Shun Oguri en Atsushi Ito

IMDb beoordeling: 6,6 (567)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Robokon

Satomi doet het niet zo goed op school. Zo erg zelfs dat ze dreigt een jaar te moeten overdoen. Haar leraar doet haar echter een toegift en regelt het zo dat ze extra krediet kan winnen door mee te doen met de jaarlijkse Robot Competitie. Satomi komt zo in een voor haar totaal onbekende wereld terecht.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12839 stemmen

Even schrikken toen ik zag dat dit de regisseur van Bad Company was.

Hoewel toch ook ergens wel normaal. Robokon is een film die het sportgenre mixt met een feel-good sfeertje, maar op een nogal typische Japans dramatische manier. Hoewel de poster anders doet vermoeden misschien, net als de aanwezigheid van Atsushi Ito.

Maar het geheel is erg understated. Dit werkt eigenlijk niet het eerste half uur maar werpt later in de film wel z'n vruchten af. De film volgt een typisch pad van failure naar overwinning maar het zijn vooral de nogal teneergeslagen hoofdpersonages en het gebrek aan overacting dat deze film wat anders maakt.

Visueel te karig om echt goed te zijn, eerste half uur is té traag en weinig boeiend, maar naar mate de film vordert wordt het allemaal aangenamer en het einde staat er gewoon.

3*