• 13.456 nieuwsartikelen
  • 170.814 films
  • 11.285 series
  • 32.138 seizoenen
  • 632.830 acteurs
  • 196.713 gebruikers
  • 9.201.146 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Christmas Switch (2014)

Familie / Fantasy | 97 minuten
3,20 10 stemmen

Genre: Familie / Fantasy

Speelduur: 97 minuten

Alternatieve titel: The Christmas Gamble

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Paul Lynch

Met onder meer: Natasha Henstridge, Brian Krause en Cedric Smith

IMDb beoordeling: 5,4 (454)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Christmas Switch

De gladde oplichter Eddie Bennett krijgt op een dag een mysterieuze man over de vloer die hem een opmerkelijk voorstel doet. Eddie kan vergiffenis krijgen voor zijn talloze kleine en grote zonden uit het verleden, als hij ermee toestemt om zijn geest drie weken lang in het lichaam van de oude en zieke Kerstman over te plaatsen. Op die manier kan de Kerstman het lichaam van Eddie overnemen en nog één keer cadeautjes verdelen.

logo tmdbimage

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mr. Chiel

Mr. Chiel

  • 1212 berichten
  • 3613 stemmen

Wat een vreselijk lelijke poster! Om 6 uur in de ochtend uitgezonden. Maar... de film was best redelijk en vermakelijk. Geen hoogstandje maar beter dan al die Hallmark meuk.